Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki-be jár az életemben az ex!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki-be jár az életemben az ex! Nem tudom lezárni a kapcsolatot, hiába próbáltam eddig. Tel. Szám csere volt sok, de mindig megtudja vktől, és ha jelentkezik, hogy mégis szeret és hiányzom akkor én elgyengülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha összevesznek a nőjével mindig megtalál, ha meg kibékülnek akkor ir(nak), hogy hagyjuk őt békén!Én soha nem hivom és nem is keresem.Nem birok bepasizni amig nem tetszik meg vki.Pedig az lenne a megoldás.Vagy csináljak úgy mintha lenne vkim?Ennek már két éve és közben egy közös gyerekünk is született!!De ő is csak akkor hiányzik az apjának amikor én!
2010. máj. 7. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

mekkora gáz pasi!

ne hagyd magad! mondd azt, hogy van pasid és szálljon le rólad. és találj mást. még ha nagyon nem is jön be a pasi, akivel éppen randiznál, akkor is menj vele ranidra, akkor is talizz vele, hátha közben megváltozik a véleményed. egy gyerek mellett azért nehezebb a párkapcsolat, így elsősorban a pasi belső tulajdonságait nézd és ezt a pasit meg hagyd. kerüld el, ne találkozz vele. ha nagyon muszáj, akkor legyen veled valaki. ne hagyd, hogy kihasználjon, mert akárhogy is nem tetszik: KIHASZNÁL. mert te hagyod.

2010. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kár cserélgetni a telószámodat, ha nem tudsz neki nemet mondani.Ha nem hívod, és nem keresed, akkor legközelebb ha jelentkezik ne gyengülj el, hanem mondj nemet.
2010. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt rá példa, hogy nemet mondtam, de akkor zsarolt, hogy a gyereket nem fogja látogatni.Nem vagyok naiv(már) és kemény leszek, megigérem!Köszönöm!Ha majd lesz pasim, megirom nektek!32/N
2010. máj. 7. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem exnőm csinálta ezt. Vagyis próbálta míg hagytam. Állj a sarkadra, és küldd el a fenébe! Ennyi. Nem muszáj bunkón ha nem megy, de határozottan add a tudtára h nem vagy rá kíváncsi. De tényleg lássa rajtad h komolyan gondolod. A tel.szám csere meg úgy működhet ha mindenkinek szólsz akinek megadod h ne adja neki tovább semmiképp. Én legalábbis így tettem. Mindenkivel közöltem h csak azzal a feltétellel adom meg a számom, h az illető csajnak nem adja oda akkor sem ha könyörög érte. Mondja azt h ő sem tudja vagy vmi, de ne szúrjon ki velem azzal h újra rám szabadítja ezt a csajt. Képes volt még akkor is sms-eket írkálni nekem, mikor már tudtam h új sráccal van. MSN-en tiltottam, később új címet csináltam ott is. Utána már csak üzengetni próbált ismerőseimmel akivel úgy gondolta biztos találkozok, de mondtam nekik h nem érdekel mit üzen, szal ezzel ne is fárasszanak. Bár most 5-6 évvel szakításunk után újra felbukkant, de nagyon gyorsan megoldottam mostmár a problémát. Állítólag már nem akar semmit, együtt él vkivel meg ilyenek, de azért felvett msn-en. Én pedig ismertem már annyira 2év 1ütt töltött idő után h tudjam h kell viselkednem h ne nagyon akarjon velem folyamatos kapcsolatban maradni, így hoztam a formát... azóta nem láttam fenn, szal vaszeg tiltott. :D


"életművész"

2010. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"ha jelentkezik, hogy mégis szeret és hiányzom akkor én elgyengülök." Ha ez így van, akkor nem sokat tudsz tenni, mert ez azt jelenti, hogy te sem tudsz elszakadni tőle. Ezt így lehet nyújtani, mint a rétestésztát. Hány éves egyébként az "ex", hogy ilyen komolytalan?
2010. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Komyol?????? mond meg a pasidnak hogy a gyereke hiányolja... külömben azt is mond neki hogy nagyon szép példát mutat a gyereknek hogy van barátnője (picit fura a történet nem i. értem) ne aggódj kicsit szidd le és rá fog jönni hogy van már egy családja, gyereke..
2010. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

-kibékült a régivel amíg terhes voltam, azt mondta, hogy nem kell neki a gyerek...aztán mégis...aztán mégsem...

-egyébként ő is 32.én is csak azt tanácsolnám másnak, hogy lezárni végleg!!

2010. máj. 7. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vok de mondom beszéld meg vele.... milyen jövő lenne a gyereketeknek, hogyha apa nélkül nevelkedik fel


18/F

2010. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!