Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól válik egyoldalúvá és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól válik egyoldalúvá és meddig kell egy embernek formálódni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal , mondjuk ugy , hogy együtt vagyunk . Három hete ismerem , tegnap bemutatott a szüleinek is, nála aludtam . Fura , mert nem ehhez vagyok szokva :


A lány mondjuk úgy túlzottan ,,független" ( mivel nem tudom milyen volt a többi kapcsolatában felmerült bennem, hogy lehet csak velem ilyen) ez alatt azt értem, hogy érezhetően próbálja a nadrágot hordani, nem jön oda , nem bújik hozzam stb .. ez egy ideig óráig jo is, 23 eves fejjel nem anyukát keresek , mivel szerencsére van .

A fentiekből kiindulva sokszor próbálja letörni az egomat, ilyen olyan beszólásokkal , amiket nem veszek fel, mert nem egy komoly felfogásra hajaz .. szóval inkabb kiábrándító mint sem bántó .. pl.:

Én: kene neked egy ferfi aki mellett kiteljesedhetsz .

Ő : Ja.. keressünk egyet .. jo csak viccelek na .


Tehát ilyen .. a kérdésem arra iranyulna, hogy szerintetek hol a határ, ahol még meg van úgymond a ,, férfi küzd " és nem pedig a ,,szaladok egy szekér utan ami nem vesz fel " ?!


Ma ugy volt nálam alszik, miután a barátnőjével találkozott . Mondtam neki hogy ha nagyon kesőre végeznek akkor majd máskor bepotoljuk de fohászkodott hogy időben végez .. ehhez képest 2 órája hírét sem hallottam .


Ami tényleg zavar , hogy egész este én mentem hozza oda, pedig szerintem inkabb a nők szoktak inkabb oda bujni többször .. szerintem ....

remelem érthető .

Ti meddig mennétek el ?


2017. febr. 3. 21:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Az utolsó résznél kicsit bele bonyolódtam, szóval


Szerintem inkabb a nők szoktak tobbet bújni egy férfihez .

2017. febr. 3. 21:14
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem fogadkozottat akartál írni. csináld a dolgod, és legyél vele is kedves, a többivel ne törődj.
2017. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!