Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az, ha nem kívánom a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sosincs rá kedvem, felizgulni se nagyon tudok. Valami baj van velem?

Nem csak a mostani páromnál tapasztalom ezt, hanem az összes eddiginél. (Többnyire ezért kerültem hamar lapátra). Barátommal 2 éve együtt vagyunk, és látom rajta, hogy rosszul esik neki, hogy én nem kívánom annyira a dolgot, mint ő. Mindig azt hiszi, hogy benne van a hiba. Mit tegyek? Kivizsgáltassam magam, hátha úgy kiderül mi a baj velem? Egyszerűen már nem tudom. 22/L


2017. febr. 3. 21:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
28%

Igen baj.

22N

2017. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Eléggé

23/F

2017. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Mindenkinek mások az igényei, csak ma már ha nem szenvedsz a hiánytól két szexmentes nap után, akkor bizony veled bajok vannak, mer' az nem normális, ha nem a szex körül forog az életed... xD
2017. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerencsétlen srác, örülj, hogy két évig kibírta melletted. Amúgy ha más kapcsolataidban sem kívántad a szexet, akkor nem gondolkodtál el hamarabb azon, hogy mégiscsak veled van a baj? Én azért elgondolkodtatónak tartanám, ha mindenki kidobna, és senkit sem kívánnék meg.
2017. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4.-ik: Hidd el bőven elgondolkodtam az évek során, de próbáltam úgy hozzáállni a dologhoz, hogy hátha a következőnél sikerül. Tudom, hogy ez hárítás csak, de nem tudom, hogyan kezeltessem magam, vagy egyáltalán mit kellene tennem
2017. febr. 3. 21:44
 6/13 anonim ***** válasza:

A sosincs az konkrétan kb soha,

Szedsz valamilyen gyógyszert tartósan? Pl. nyugtató/kedélyjavító szerek, fogamzásgátló?

Hormonproblémára utaló jelek?


Ha nincs semmi kiváltó tényező, hanem ilyen voltál mindig is, simán lehet, hogy szimplán aszexuális vagy. Van ilyen.

2017. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Taushi ***** válasza:

Esetleg próbáld kideríteni mi az ami felizgat? Milyen testalkat stb. stb. Csak van valamilyen amire azt mondod, hogy ez "kell", "ilyen mellett nem tudnék csak feküdni".

Ha nem tudsz ilyet, akkor tényleg probléma van.

Férfi oldalról sajnos ez a dolog taccsra vágja a kapcsolatot, csak idő kérdése. Egy volt barátnőmmel minden tökéletes volt, de egyszerűen olyan szinten nem kívánta a szexet, hogy a másik már megőrül mellette (főleg mert nekem ő külsőre is 10/10 volt).

2017. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha meg akarod tartani ezt a barátodat, fogadd minden közeledését örömmel és megértéssel akár izgat akár nem. Tanuld meg a jo ba--ás technikáját és minden együttlétnél adj bele mindent és bizz abban, hogy elöbb-utobb neked is jo lesz.
2017. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Állhat a háttérben valamilyen trauma, esetleg testi betegség, szerintem valahonnan csak el kellene indulnod, ha minden barátodnál ugyanúgy a nagy semminél kötsz ki. Első körben esetleg beszélhetsz a háziorvosoddal, hogy hogyan tovább. Aztán ő úgyis javasol valamit, hogy vagy kivizsgálás, vagy pszichológus, vagy esetleg mindkettő.
2017. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes utánanézni, hogy van-e valamilyen hormonproblémád vagy súlyos pszichés teher, ami miatt ez van.


Az is simán előfordulhat, hogy egyszerűen ilyen vagy. A mai szabados, élvhajhász világban rögtön betegnek titulálják azt a nőt, aki esetleg nem kívánja heti 3x a farkat. 100 éve meg fordítva volt, és azt akarták "gyógykezelni", aki véletlenül merészelte élvezni.

2017. febr. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!