Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy 7 hónapja tart a szerelem köztem és egy lány közt akit a munkahelyemen ismertem meg. Már az elején tudtam, hogy gyereke van és több mint 3 éve egy barátja (nem tőle van a kisfiú) akinél laknak. Annak ellenére hogy próbálkoztam többször is felbontani köztünk a kapcsolatot, mert nem tartottam helyesnek, sosem tartott a szünet pár napnál tovább. A srácot már egyáltalán nem szereti, szinte le sem fekszenek, alig beszélnek. De vele van mert nem számithat senkire és a kisfiának igy mindene megvan.

Viszont nagyon szerelmes belém annak ellenére, hogy szinte csak a munkahelyen vagyunk együtt és telefonon is csak nagyon ritkán beszélhetünk, mert egyszer már rajtakapta őt a srác, és ha mégegyszer kiderülne valószínű ki is tenné őket. Mit tegyek? Nagyon megszerettem őt én is, álmaim nője és ő ugyan ezt érzi irántam. Talán jobb lenne ha végleg felbontanám ezt a kapcsolatot?

Vagy folytassuk találkák és miegymás nélkül, veszélytelenül csak a munkahelyen és majd csak megoldódik a helyzet?

Sajnos kevés időt töltünk együtt élnék vele ha lehetne, viszont egyenlőre még a pályám elején vagyok 23 évesen, és nincs még megfelelő anyagi hátterem. (Ő 26)



2017. febr. 3. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ha annyira szeretne, Veled lenne. A többi csak bullshit. Ezt hidd el nekem.

35/N

2017. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép és jó, de ha őt akarod, akkor a kisfiával is számolj. Tudnál gondoskodni róla?

Csak mert ha együtt lesztek (komolyan), akkor gondolom a gyerekre is gondolsz majd.


És ezt most azért is mondom, mert van kisgyerekes barátnőm. itt most nem csak a saját sz.arságaitokkal játszatok. (Bár nem keltett egyikőtök sem épp felelősségteljes benyomást őszintén szólva)

25N

2017. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!