Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított már valaki azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki azért, mert itt azt tanácsolták neki?

Figyelt kérdés
Az én kapcsolatom is "válságban" van, és én is írtam ki kérdést a napokban, hogy mit tanácsolnàcsolnatok a helyzetemben , megéri kitartani vagy legyen vége?! És olyan sokan rávágják egyből hogy ennek nincs jövője ,szakítsak, vége van csak az időmet húzom stb. Persze ezekkel a véleményekkel semmi gond,hisz én kertem tanácsot, de arra lennék kiváncsi hogy van itt olyan,aki az itteni véleményekre hagyatkozva szakított? És ha igen,akkor jól döntött?
2017. febr. 4. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. Legalabbis lattam mar par erre utlao vegkimenetelt kommentekben. Viszont sajnos a tobbseg annyira buta, hogy meg 50-en mondjak neki ugyanazt, akkor se csinal semmit. Pl. volt egy fiatal lany, valami 22 eves korul lehetett a 10-en evvel idosebb pasijaval elt, es a pasi lilara szorongatta meg majdnem belecsapta a fejet az asztallapba, mert a szerencsetlen szoba mert allni egy masik ferfi nemu lennyel, de a lany ennek ellenere azt latta a legjobb otletnek, ha ikreket szul a hapeknak (akkor jott ra hogy terhes), es egyutt maradnak, hiszen 5 ev alatt csak egyszer tortent ilyen (amugy csak ellenorizgetve volt meg bezarva)... mondjuk az ilyeneket mar nem tudom sajnalni.
2017. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én.

Még régebben történt velem, hogy ide jöttem segítségért, pontosan leírtam a sztorit, hogy minél egyértelmübb legyen. Jobbnak láttam, ha külsö véleményeket (is) kapok.

Szakítást írt szinte mindenki, de kellett hozzá pár hónap, hogy megtegyem.

(1,5 éves kapcsolat volt, nem házasság, gyerek sem.)

2017. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szakítani nem könnyű, de olyanhoz ragaszkodni aki lelkileg rombolóan hat rád hosszabb ideig és nem egy hullámvölgy mélyén, te döntésed. mérlegelj ők csak külső szemlélők saját véleménnyel arról amit te írtál ki ahogyan megfogalmaztad a helyzeted érzéseid.
2017. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!