Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmulhatott a szerelem, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmulhatott a szerelem, mikor ér véget szerintetek egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van párom lassan 10 éve, eljegyzett nem olyan régen, nagyon jó ember őszinte, tisztességes szeretem mint embert de úgy érzem valami elmúlt, ezt már legalább egy éve érzem es neha erősödik bennem néha gyengül, szerintetek mi lehet a baj? Sokszor úgy érzem másra vagyom nem erre, unalmassa vált amirol már beszéltünk es tesz is ellene néha elmegyünk ide oda vacsorazni vagy mozi séta de nem érzem magam akkor se olyan nagyon Boldognak. Volt már valaki hasonló helyzeteben? Aki ez miatt szakított ? Tapasztaltokat előre is köszönöm

2017. febr. 4. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Próbàljàtok feldobni a kapcsolatot.Csinàljatok olyan programokat amit eddig nem.Jàrjatok tàrsasàgba,beszéljétek meg.Ha nem hajlandó rà vagy ekkor sem érzel màskép akkor jobb ha nem hàzasodtok össze
2017. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő inkább kettesbe szeret lenni vagy elmenni ide oda ha valamit kitalalok h menjunk el buli vagy társasag oda nem jön inkabb el velem :/ nem tudom mit kéne tennem, és neha úgy érzem itthon is csak olvas vagy gép.... Néha abba hagyja de nem tudom 25 éves vagyok és nem szeretnek úgy élni mint egy 40 éves házas pár, de közbe meg tudom hogy egy tökéletes apa lenne es férj :(
2017. febr. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!