Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszahozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszahozni egy Nőben a lángot? (Újból szerelembe ejteni)

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk kb 3 hónappal ezelőtt, szét is költöztünk . Van egy 2,5 éves gyerköcünk. Még szeretjük egymást és hagytunk időt magunknak , hogy rendezzük a dolgainkat. Néha találkozunk es el megyunk ide oda, de kb ennyi :) .


F35 N30

H lehet újból szerelembe ejteni egy normális Nőt????

Újból visszahozni a tűzet????


2017. febr. 4. 13:15
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha vmi egyszer véget ér utána már nagyon nehéz... Ha vmi komoly döntés elé kerültök, akkor ugyanúgy előjönnek a problémák, csak hatványozódnak. Pesszimistának tűnök mi ugyanígy voltunk 4 éve és most megint a válásról van szó... Ha már változtatni, ill. megváltoztatni kell dolgokat, hogy a másiknak megfeleljünk az már régen rossz.
2017. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Jobban kell kinézni, mint a másik pasi, akit talált helyetted. Mert talált, ebben biztos lehetsz.
2017. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második, ez egyáltalán nem biztos.

Először is: sokat kell beszélgetnetek. Mindenről, bármiről. Legyél érdeklődő, de nem erőltetetten. Gyűjtsétek össze a problémákat, aztán együtt vitassátok meg, hogy mi lehet rájuk a megoldás, mit kellett volna tennetek és csinálnátok már másképp. Ne mutogassatok egymásra semmiben! Mondd el neki, mit jelent neked, milyennek látod, és pótold be az elmaradt bocsánatkéréseket. Ha őt is nyitottnak látod a kapcsolat megjavítására, akkor jó úton haladsz.

Nekem is volt már olyan mélypontom a párommal, hogy azt mondtam, ebből elég, nem bírom tovább. Mintha már nem is szerettem volna. De aztán amikor őszintén elmondta az érzéseit és láttam rajta, hogy nem akar elveszíteni és megtenne értünk bármit, akkor újra belobbant minden, mint valami tiniszerelemnél. :) Persze nem "újra" lettem szerelmes, hanem addig is az voltam, de magamról tudom, hogy vannak olyan helyzetek, amikor az ember maga sem tudja, mit is érez valójában.

2017. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Randizz vele, udvarolj neki, dícsérd. Éreztesd vele, hogy kívánatos és vonzó, és hogy szereted őt. Írj neki napközben egy SMS-t, hogy épp rágondolsz és hiányzik. Vagy küldj neki virágot. Apró, de figyelmes gesztusokra van szükség. Ha visszaszerzed őt akkor se feledkezz meg teljesen ezekről.
2017. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Romantikával legyél érdeklödö, lepd meg kisebb ajándékokkal amiket szeret és legyél nagyon jó apa :)
2017. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Na, amit az 5-ös írt, azzal végképp elmarod magadtól.
2017. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hatos, ezt mégis miből gondolod? Szerintem teljesen jó dolgokat írt az ötös.
2017. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Soha nem is "lángolt".

Illetve egy mód van. Nagyon sok pénzzel. De csak egy másikat.

Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle. Légy férfi végre, és keress egy másikat! Fizesd a minimum gyerektartást. A gyereket úgyis ellened fordítja, akinek te leszel az elsőszámú ellenség.

2017. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
#7 A romantika, a kedvesség, a törődés minden nőt taszít.
2017. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mellanka ***** válasza:
No nézzük.. a nő hagyott ott? Nem akarlak elkeseriteni, de nyilván van más..szóval van másik a képben. Egy nő egy kis gyerekkel csak úgy nem lép le, azért mert most épp olyanja van. Téged sajnál, ezért még tartja benned a lelket. Szeretetből. Ha egy nő ilyen lépést megtesz, az életben vissza nem kapod. Lehet, hogy kegyetlenül hangzik de ez van! A pasik mindig csak utólag gondolkodnak, hogy mit rontottak el, az utolsó hajszálba kapaszkodtok állandóan! De van úgy hogy semmit se rontotok el, csak megtörténik. Hagyni időt? mire? Minden nő normális, hiszen mindnek van olyan kapcsolata, ahol a férfi imádja :) Visszahozni a tűzet nem lehet, én nem hiszek ebben.. hogyan eszmél rá a nő, hogy te vagy az akit igazán akar? És ha mégis sikerül, vajon meddig fog tartani ez az állapot? Persze ne mondj le róla rögtön, hiszen a gyermeked anyja, és az a nő, akivel életed végéig kapcsolatban fogsz állni ez miatt. Egyszerűen csak kérdezd meg, hogy mi a baja.. most!! Ne várj vele addig, mig a telefont se veszi fel!! Kérdezz rá, van e más, és ha van, akkor hogyan tovább? Nem kell félni a választól, mert inkább tudd az igazat, mint még egy pár hónapig szenvedj a hazugságtól! Ezt javaslom!
2017. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!