Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset találkozok a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset találkozok a barátommal, már mondtam neki a problémát és nem változtatott hogy tudnám vele megértetni hogy nekem több együtt töltött időre van szükségem?

Figyelt kérdés
már féltékenykedni is kezdek hogy van e valakije, amiért ennyire nincs rám ideje

2017. febr. 4. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran találkoztok?
2017. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt. Hosszabb kapcsolatban ez sokszor "természetes".
2017. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"Szia barát, több együtt töltött időre van szükségem."
2017. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha heti 1 tali van vagy ritkább, és nincs rá jó indoka, akkor kezdheted te is hanyagolni.
2017. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó lenne ismernünk a körülményeket. Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, milyen közel éltek egymáshoz, melyikőtök mivel foglalkozik? Miért ilyen elfoglalt a párod és te miért nem vagy az? Egyáltalán: mennyit találkoztok, és neked mennyire lenne szükséged?
2017. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
heti egyszer találkozunk 4 hónapja vagyunk együtt én 23 lány egyetemista diákmunkával ő már dolgozik. de szerintem a heti 2 lenne a minimum. és nem tartom sokra a messengeren való beszélgetést, nincs is kedvem vele ott beszélgetni.
2017. febr. 4. 17:53
 7/14 A kérdező kommentje:
és 10 km re lakunk egymástól az egyetem messzebb van ahova járok
2017. febr. 4. 17:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért nincs ideje rád? Munkán kívül mit csinál?
2017. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
fáj a feje
2017. febr. 4. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ilyen naiv...csak dugásra tart,ha komolyan tervezne veled,állandóan veled akarna lenni,főleg egy ilyen friss kapcsolatban.Ha hagyod magad hülyíteni,akkor hülyíteni is fog...
2017. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!