Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak esélyt a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Ő 20 éves én 24.


A barátnőm

Nagyon naiv, túlságosan is!! Mindenkiről a legjobban szereti feltételezni, nagyon jóindulatú. Zárkozott a párom és tele van gátlásokkal. Minden fiútól fél, még tőlem is..pedig már régóta együtt vagyunk. Elpirul folyamatosan, zavarba hozom már csak azzal, hogy ránéztem és megpuszilom. Nagyon félénk, nehezen megy neki barátkozás, 2 barátnője van neki akikkel néha eljár moziba és találkozik velük ..Én próbáltam neki segíteni, ha mentem valahova a barátokkal, vittem magammal őt is, hogy ne legyen egyedül, mert képes teljesen magába fordulni és nagyon félős, nem mer barátkozni másokkal. Imádom a csajomat, és szeretném boldognak látni őt, hogy mellettem legyen mindig! Velem boldog, látom rajta, hogy szeret engem.


Az elmúlt pár hónap során eljutottam vele odáig, hogy az én baráti társaságomban kicsit felóldódjon és amikor szülinapom volt, akkor meghívta a srácokat a lakásunkra akik igazából már a MI barátaink nem csak az én barátaim. Nagyon aranyos volt, hogy gondolt rám és egy fantasztikus estét hozott össze.


Viszont ami ezután következett az nagyon nem kellett volna, hogy megtörténjen.


A barátnőm tegnap ment el életében először egy buliba a barátnőivel, elmentem érte, mert dobott egy sms-t, hogy kicsit ivott és nem akar egyedül haza tántorogni. Mondom ok, megyek begyűjtöm a csajomat. De amikor megérkeztem akkor meg két f***al beszélgetett akikről fi**om nem volt kicsodák, gondolom a buliban ismerkedett meg velük. Az én ártatlan, szerény kis visszahúzodó barátnőm meg még puszit is adott nekik és az egyikükkel szerintem túlsokáig ölelkeztek. Amikor észre vett a csajom végleg elköszönt a 2 bikától és hozzám jött. Kicsit pipa voltam, nem csak azért, mert idegen f***kat ölelget és puszilgat, de még részeg is volt és ez nagyon látszott rajta, totál nem tudott a világáról. Bepattantunk a kocsiba, haza értünk, elment fürödni stb. Aztán csak lefekvéskor láttam, hogy a barátnőm nyakán egy szívás folt van. Hát b***ottul pipa lettem rá, mivel nem én hagytam rajta azt a nyomot. Kérdeztem tőle, mégis mit csinált abban a buliban, kiszívta ki a nyakát, de annyira bevolt nyomva, hogy csak motyogott össze vissza és már aludni akart. Nagyon dühös voltam, a csajom perceken belül elaludt. Nem szoktam kutakodni a barátnőm után, nem tettem eddig, de most nagyon rossz előérzetem volt. A telefonjába bele tudtam nézni, de semmi nem volt ami gyanús lett volna facebookon is ahogy láttam csak a 2 barátnőjével meg velem szokott beszélni. A táskájában sem találtam semmit. Nem is tudom mit kerestem igazából.


A reggelt azzal indítottam, hogy számonkértem és tudni akartam a részleteket. Azt mondta egész este a csajokkal volt ez a két fiú meg meghívta őt egy italra, de nem melegedett össze velük! Akkor mégsem csak a csajokkal volt.. Hát kb fél óra után sikerült kihúznom belőle, hogy nem ezek a f****lapok jelölték meg a csajomat, hanem a barátnőjénék az öccse mászott rá a buliban, de a barátnőm már mentegetőzött is, hogy nagyon sajnálja, bocsássak meg neki, és akkor már nem volt józan ezért történhetett ez meg stb Annyira eldurrant az agyam, hogy már remegett a kezem és ott tartottam, hogy szétverek mindent a lakásban, de ő meg elkezdett sírni, nekem azthittem megszakad a szívem, még soha nem sírt elöttem, csak egyszer még a kapcsolatunk elején amikor azthitte nem viszonzom az érzéseit ( a kis buta ) őt soha nem ütöttem volna meg, de akkor ott inkább egyedül hagytam őt a szobában. Elöször dühöt és féltékenységet éreztem, mostanra csak szimplán haragot és csalódottságot érzek.


A csajom barátnőivel tudtam beszélni, de azt mondták nem történt "semmi" csak az öcsike is kicsit ivott és amikor táncoltak kiszívta a nyakát az ÉN barátnőmnek. Mert ez mind amúgy, tök természetes és semmiség..


A csajom egésznap pityereg és a szobánkban van, ma még nem is jött ki enni. Nem tudom mit kezdjek vele, azt mondja soha többet nem megy el bulizni, meg nem is ivott sokat és neki nem tetszik egy csávó sem, csak engem szeret, bocsássak meg neki, neharagudjak rá stb.


Nem tudom mit tegyek most?


Szerintetek adhatok neki egy esélyt?


Én akarok, nagyon szeretem a barátnőmet. 4 párkapcsolatom volt, de egyik barátnőmet sem szerettem így..mint őt,de egyszerűen nem bírom elviselni a gondolatát sem annak, hogy elveszítem a csajomat! Nagyon megingatta a bizalmamat és féltem őt.


Nem szeretném, ha a barátnőivel buliba menne legközelebb..tulajdonképpen annak sem örülök, hogy a csajomat csak úgy ott hagyták egyedül a buliban, amikor együtt mentek el. Szeretnék neki megbocsájtani, de nagyon bizalmatlan vagyok és FÉLTEM őt.. Tudom, hogy nem megy bulizni, sőt örülök ha most majd a szobából kitudom rángatni kicsit.


Mit tegyek? Ebbe belepusztulok, nagyon fájt más pasasok karjában látni és az a lila folt a nyakán. Törni zúzni támad kedvem, ha csak ránézek a nyakára.


24F



2017. febr. 4. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Annyira,de annyira szereted ezt a lányt. :) Nagyon rosszul eshet neked,ami történt.Biztos tanult belőle.Adjál neki még egy esélyt.Elvégre be is vallotta,ráadásul nem történt meg a "legrosszabb".
2017. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Első bulija, gondolom első alkohol is .. adj neki egy esélyt :( Most csak kipróbálta és gondolom realizálta mennyire nem jó ez az egész és milyen rossz dolgot tett.

Gondolom örült, hogy végre valami új dolgot próbálhat is és azt is élvezte, hogy kicsit rajonganak érte a srácok.

Szerintem adhatsz neki még egy esélyt.. beszéljétek meg higgadtan tuti nem fog még egyszer ilyet tenni vagy ha félsz menj el vele.

2017. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Adj neki még egy esélyt. Első bulija volr mostmár szerzett tapasztalatot, nem fog mégegyszer előfordulni.

Szereted őt, hiba lenne ez miatt szakítani vele. Elhiszem mennyire rossz lehetett ezt látni, le kell higgadni, megbeszélni, és megbocsátani.

2017. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Istenem mennyire szereted ezt a lányt 😊


Adj neki egy esélyt!!! 😞 Nagyon sajnállak titeket, hiba volt amit tett a barátnőd, de ezt még megkell bocsájtanod neki 😞 szerintem tényleg nem akar többet bulizni menni. Vigyázz rá!! És próbálj meg beszélni még vele..erről.


Sok sikert nektek!! 😊

2017. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, a buliban ihatott először alkoholt. Velem még nem ivott,nem kért.


Ja, nagyon szeretem a csajomat. Megakarok neki bocsájtani, de most még nem tudok, nagyon friss ez a seb és haragszom rá.


Tudom, hogy az első bulija volt, és nem volt neki barátja sem csak én. Lehet élvezte, hogy másoknak is tetszett, kicsit elengedhette magát, de nem akarok még egy ilyen baklövést a részéről.


Olyan különleges számomra a csajom..még mindig..ő nagyon más mint a többi barátnőm. Egésznap az járt a fejembe, hogy milyen kis szerény,hogy amikor megdícsérem bevörösödik, mindig figyelmes és tudom, hogy szeret olyan kis önfeláldozó típus, amikor szexelünk akkor is a kedvemben akar járni, de közben látom rajta, hogy még ennyi idő elteltével is zavarba hozom és izgul. Mindenkivel totál kedves, csak tudni kell nyitni felé. Nagyon hálás is, igazából mindennap elmondja nekem, hogy mennyire örül neki, hogy velem lehet és köszöni, hogy barátokat szerezhetett általam. Arról nem beszélve, hogy ő ilyen kis romantikus alkat és mindig készül valami meglepetéssel nekem.


Eleinte nagyon kiakartam sajátítani, mert tökre tetszett, hogy nem kell aggódnom amiatt, hogy valaki lecsap rá, nem fog megcsalni, meg fülig szerelmesek voltunk már akkor..


De nem akarom most korlátozni, csak kicsit visszafogni, hogy ne csináljon butaságokat!

2017. febr. 4. 20:28
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
A leírtak alapján nem kérdés, hogy adj-e neki esélyt. Te szereted, még akkor is, ha most épp haragszol rá, ő először tapasztalta az alkohol rossz hatását, szinte fogadni mernék, hogy nem fog megtörténni ilyen többször. Beszéld meg vele, hogy miért esett rosszul.
2017. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Hát nem tudom, most először alkohol? Na és?Nem kifogás,gondolom kérdező te részegen sem táncolnál más lánnyal,nemhogy hagynád,hogy kiszívja a nyakad... nekem ez nem fér össze, túlságosan szereted ezt a lányt,holott ő a kis ártatlan aki ha iszik egy kicsit gátlástalanná válik??? Ez nem így működik, ha iszik akkor is szerelmes elvileg,és nem bújik másik férfihoz.. GÁZ.

24L

2017. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Ez hulyeseg 7-es. En amikor eloszor ittam, nagyon reszeg voltam es nagyon felbatorodtam, nekem akkor meg csak alakuloban volt valami..de flortolgetni kezdtem egy sraccal..soha tobbet nem is ittam alkoholt, azota sem. Tudom, hogy a legrosszabbat hozza ki belolem ezert inkabb nem iszok, mitobb mar ket feles utan zsibbadni kezdett fejem, labam, kezem mindenem.


Meg, kulonben is..mindenki kovetett el hibakat!!! Miert ne tanulhatna ebbol a lany? Szerintem nem lesz gond itt. Nagyon szeretitek egymast!!


Adj neki eselyt!!

2017. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert te nem tudod kontrollálni magad ha iszol, ha valaki igazán szerelmes sosem ölelget más pasikat és hagyja kiszívogatni magát. szerintem te beszélsz hülyeségeket, mert az alkohol SOSEM kifogás. Se férfinak,se "védtelen ártatlan kis nőnek". Sosem csalnám meg a mostani párom, mert szerelmes vagyok és tisztelem. Volt, mikor fiatal voltam és hibáztam alkohol hatására én is, de az nem az alkohol miatt volt,csak szimplán nem szerettem az akkor páromat,ennyire egyszerű. Attól mert valaki jaj de kis félénk attól még belül lehet egy kis kva,és majd legközelebb véletlen becsúszik a bugyijába valaki,de semmi baj,mert ő félénk,és nem ismeri az alkoholt. -.-
2017. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem minden nő kqva! Szerintem egyikünk sem ismeri ezt a lányt annyira, hogy megmondjuk mi lesz később.


Veszekedni nem fogok veled. Sz'l csáó;)

2017. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!