Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a párommal. Amíg randiztunk nem jelentettek gondot az exei, de most mardos a féltékenység. Tudom hogy ez nem jó, ráadásul nem is ad okot arra, hogy féltékeny legyek. Hogy lehetnék ezen úrrá?

2017. febr. 4. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress egy szűz lányt. De azt úgysem találsz, az ovin kívül. Tehát törődj bele.

De ha bízhatnál, akkor bíznál is benne.

2017. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nőnemű vagyok nagyokos, de köszönöm megértő válaszod :)
2017. febr. 5. 01:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyokos, az utolsó mondatot ezért írtam.

De ha olyan nagyokos lennél, akkor kiírtad volna a nemedet.

De ha nem lennél ennyire elszálva magadtól, és emberszámba vennéd a pasidat, akkor nem magadból indulnál ki, és nem kéne félned, hogy lelép, vagy megcsal.

2017. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hagyjál már lógva, de komolyan. Minek írsz ha nincs olyan tanácsod, amivel segítenél? Szidhatsz itt össze vissza, attól még nem leszel jobb ember és én se leszek előrébb.
2017. febr. 5. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre senki sem fog tudni tanácsot adni. Talán legfőképp saját magaddal van gondod/bajod. Önbizalomhiány, elégedetlenség, esetleg megcsaltak korábban. Ez valószínű, hogy benned marad életed végig. Amúgy egy egészséges féltékenység kell is a kapcsolatban, ha ez nincs jelen semmilyen formában, az szerintem nem sok jót jelent. A másik felé ha megvan a bizalom, akkor az már fél siker, hogy a féltékenységeden csökkents. De ez függ attól is, hogy milyen eberekre vagy helyzetekre vagy féltékeny. Mert van, amire valóban nem kell annak lenni. Persze aki alapból féltékeny típus (egyébként a legtöbb ilyen ember tagadja, hogy féltékeny) annak nehéz azt magában lerendezni, hogy épp egy adott személyre vagy helyzetre ne legyél féltékeny. Nagy önuralom kell ahhoz, hogy a féltékenységet elnyomjuk. 30/f
2017. febr. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor hiszti helyett, írd ki, hogy mit szeretnél hallani. Mi majd visszamásoljuk neked, és mindenki elégedett lesz.

Még egy kis info, ami elkerülte a figyelmed:

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

2017. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én csak esetleg némi praktikára gondoltam, ami esetleg másoknak bevált. Lehet nincs is ilyen, nem tudom csak azt, hogy a kapcsolatunk érdekében szeretnék tenni ez ellen. Utolsó, légyszíves szállj le rólam. 20 éves vagyok.
2017. febr. 6. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Max papíron....

De mindegy. :-)

2017. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!