Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik összevagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik összevagytok költözve : ti néha nem unjátok a másikat?

Figyelt kérdés

Nos előszóban elmondanám, hogy NAGYON szeretem a barátomat. Mindkettőnknek voltak már kapcsolatai, de ugyanúgy ez a leghosszabb kapcsolata neki és nekem is. Összeköltözni is először egymással költöztünk össze, úgyhogy új a dolog még.

Tényleg szeretem. De 7ből 7 napot együtt töltünk és néha már kicsit szeretnék szabad teret. Ha koncertre megyek jön velem, ha beülök valahova barátokkal jön velem. Nem szégyenlem, de nem tudom hogy mondhatnám el neki, hogy kicsit szeretnék nélküle is kimozdulni.

Ő nélkülem nem akar elmenni, nagyon ragaszkodó. Nyáron megyünk fesztiválra együtt és félek ott is így rajtam fog lógni, én pedig oda azért járok, hogy kiengedjem a gőzt és elengedjem magam...


2017. febr. 4. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha összeköltöztetek, olyan bizalmi kapcsolatnak kéne lenni köztetek ideális esetben, hogy ezt simán meg tudjátok beszélni sértődés nélkül. Teljesen normális, ha az ember egy kis teret, egy kis levegőt igényel. Mondjuk nálunk szerencsére hasonló az igényünk ezen a téren a barátommal, így nincs belőle probléma, mert neki is szüksége van egy kis énidőre, nekem is, ő is eljár nélkülem szórakozni, én is eljárok nélküle.


Ha a párodnak rajtad kívül nem igazán van élete, akkor sokkal nehezebb lesz vele ezt megbeszélned. Vannak barátai (akik nem közös baráti társaság)? Van hobbija? Vannak szabadidős elfoglaltságai, amiket nélküled tud űzni? Van tartalma az életének azon kívül, hogy hozzád ragaszkodik?

2017. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Nekem xarul esne, ha ezt mondanád de komolyan :D Mondjuk én nem vagyok olyan ragaszkodós típus de néha ha olyanom van és látnám a másikon, hogy nem vevő rám biztos eléggé lelombozódnék. Én is néha untam a barátnőmet, de szakítottam is vele éppen ezért. Normális emberekkel meg lehet beszélni az ilyet de nehogy úgy add neki is elő " hogy félek a fesztiválon is rajtam fogsz lógni" "idegesítesz" mert tuti kiakad
2017. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Neked nem való olyan férfi, aki szeret. Keress helyette egy kőbunkót, aki le se ... téged.

Ezzel add meg a lehetőséget neki is, hogy olyan nőt találjon, aki tényleg, szívből szereti, és nem csak érdekből van vele.

2017. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A legrosszabb ***** válasza:
50%
So-so, nem arról szól egy párkapcsolat, hogy fojtsuk meg egymást, folyton egymás nyakán kéne lógjunk, hanem pont inkább szabad teret, levegőhöz jutást kell engedni a másiknak, nyilván abszolút mértékben egyetértek ebben. Viszont azért az kicsikét elgondolkodtató, hogy a párod jelenlétében nem tudod kiereszteni a gőzt egy fesztiválon. Még csak nem is kell együtt legyetek, ő elvan az ő haverjaival, te meg a tieiddel. Meg amúgy is a fesztiválozós történetekből általában az sül ki, hogy berúgva félrekúrnak a MÉLYEN "TISZTELT" (!) lányok.
2017. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as, te teljesen hülye vagy. Én szeretem a barátomat, elég sok ideje együtt vagyunk és együtt is lakunk, de néha (hetente-kéthetente) 1-1 estére jó lenne kimozdulni úgy a barátnőimmel, hogy ő addig a haverjaival van vagy bármi. Egy kapcsolatban igenis lehet egymás nélkül csinálni dolgokat, ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem.

Egyébként vannak barátai, de mikor velük megy mindig visz engem is (aminek örülök, nagyon bírom őket), emiatt gondolom azt, hogy neki rosszul esne ha én kicsit nélküle barátnőznék. Hobbija is van, bár azt közösen űzzük, ami pozitív. :)

2017. febr. 4. 22:00
 6/16 A kérdező kommentje:
Hééé, ne értsetek már ennyire félre, légyszi... Nem félrekúrnék! Sokat járunk el együtt koncertekre, vele is kitudom ereszteni a gőzt mert ő is bulizós hála égnek. :D Viszont elég féltékeny típus is, nekem meg vannak fiú barátaim akikkel az év többi napján nem, de a fesztiválon összefutunk (ország másik végében élnek stb.) és ő ezt nem nézi jó szemmel, pedig max 2 arcrapuszi és egy 1-2 mondatos "mizu" az egész...
2017. febr. 4. 22:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, megfojtja a másikat a szeretetével.
2017. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szerintem simán felvethetnéd neki, hogy mit szólna hozzá, ha néha-néha egymás nélkül mennétek egy kicsit kikapcsolódni. Hogy legközelebb nem mennél vele, mikor a haverjaival találkozik, helyette szerveznél magadnak csajos programot. :)

2017. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Egy jó kapcsolathoz sok minden kell! Első a szeretet, de meg kell beszélni, hogy kinek - mennyi igénye van, a kifejezésére.

Aztán, a fifti - fifti kompromisszum.

Megfelelő, minőségi kommunikáció!

Közös programok, nem csak otthon lenni és nézni egymást.

A megfelelő intimitás.

Hagyni a másikat a saját privátszférájában, de nem szabad elfelejteni törődni vele.

Ezek zöme fontos a szexben is. + a kémia.. Sosem szabad hagyni elhalni.

Nem szabad megbeszéletlenül hagyni semmit!

Nem szabad hagyni, hogy mások " jó tanácsai " mérvadóak legyenek.

Ha ezek meg vannak. Alapból egy jó kapcsolatnak kell lennie.. Amiben, nem létezhet, hogy unjátok egymást!

2017. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
finoman hozd fel neki a témát. ennyi.
2017. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!