Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tik ezen megsértődnétek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tik ezen megsértődnétek? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 02:26
 1/8 A kérdező kommentje:
A pàrom azt mondta ràm hogy ritka buta vagyok de nem vesztem vele össze csak szarul esett de én soha nem mondtam rà ilyeneket!
2017. febr. 5. 02:30
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
A tik az udvarba kapirgál. Itt csak Ti vagyunk. Ha össze veszel vele akkor mondhatja? Nem is értem.
2017. febr. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó hogy mikor mondhatja nem is ez volt a kérdés:D
2017. febr. 5. 03:18
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát pedig igaza van. :-)
2017. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:DDD Imádlak :'DD
2017. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Az írásod és korábbi kérdéseid alapján teljesen igaza van, szóval nincs min megsértődnöd.
2017. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én ismertem fel. :-D

Saccperkb fél éve fárasztod itt a népet a két mondatos fszságaiddal. Gondolom nincs munkád, vagy nem tudom mitől vagy így bekattanva, de szerezz munkát meg életet.

2017. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te meg szerezz bizonyítvânyt és huzz vissza az iskolapadba mert unalmas vagy !:DNagy arcnak êrzed magad meg érzitek magatokat de fogadjunk hogy csak kis csicskàk vagytok !Az értelmetlen semmit mondó vàlaszotok sokkal fàrasztóbb pfff!De inkàbb nem is reagàlok többet az ilyen jellegű beszólàsokra kötekedjen aki akar leszarom!
2017. febr. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!