Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az újat vagy a régit válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újat vagy a régit válasszam? Esetleg engedjem el mindkettőt?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban véget ért egy két éves kapcsolatom,melynek fő kiváltója a veszekedések voltak amik abból eredtek,hogy keveset tudtunk találkozni. Májusban megismerkedtem a mostani párommal,és hamar kialakult a bizalom köztünk,és szeptemberben össze is költöztünk. Eközben a volt párommal is tartom a kapcsolatot,mivel egy baráti társasághoz tartozunk,és nem akartuk a barátainkat választás elé állítani. Egész jól ment ez a fura páros de a volt párom pénteken bepróbálkozott,miközben a mostani nem volt itthon,és majdnem engedtem neki. Rájöttem idő közben,hogy nem felejtettem el. Gyerekek voltunk néhány hónapja,de azóta már elkezdtük mind a ketten a saját életünket elköltöztünk,és munkahelyet is váltottunk,így a veszekedéseink már alaptalanokká válnának. Mit tennétek a helyemben? Szakítsak,és válasszam a volt párom akit még a mai napig nem felejtettem el,vagy maradjak a mostani páromnál,és az exem végleg zárjam ki az életemből? Mikor együtt voltunk semmit sem tett értem, természetesnek vette,hogy mellette vagyok,de egy ideje folyamatosan kedveskedik. Desszertet hoz ha átjön,vagy éppen csak egy szál virágot,esetleg egy üveg pezsgőt stb...Teljesen össze vagyok zavarodva...

2017. febr. 5. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire fontos,de 23 éves vagyok.
2017. febr. 5. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne fogadd vissza az exed mert most is csak azért kedves, hogy magához édesgessen ha megkapott majd abbahagyja.
2017. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az okos horgász beetet...
2017. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exedet semmiképp, ugyan az lenne, mint előtte, csak idő kérdése.

Ha pedig lelkiismeretes lennél, akkor mostanit is hagynád menni, mert egyértelműen nem zártad le az előző kapcsolatod és ez a mostanival szemben nem fair, hiszen nem szereted annyira.

2017. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Mikor együtt voltunk semmit sem tett értem, természetesnek vette,hogy mellette vagyok,de egy ideje folyamatosan kedveskedik." Miután megint kapcsolatotok lenne biztos elhagyná a kedves gesztusokat. Szerintem maradj a mostaninál vagy szakíts vele is és légyj önálló.
2017. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 OroszA válasza:
Azt válaszd akit szeretsz,ilyen egyszerű,illetve nem ártana megkérdezni,hogy mit is akar(ha csak dugni akkor nem érdemes)!
2017. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
"Gyerekek voltunk néhány hónapja,de azóta már ...." mondja a 23 éves. RÖHEJ!!!!!
2017. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!