Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenységemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenységemben ököllel megütöttem a barátom. Jogosan?

Figyelt kérdés
Másfél éve járunk, nem csak szerintem,hanem mások szerint is kevés az ilyen jó ember,mint ő. Sosem bántott sem szóval,sem tettekkel. Számtalanszor bizonyította,h szeret. Megbíztam benne. De megnézette velem a telóját es lattam,h egy csaj írkál neki. Számon kértem,beleolvastam. Régi ismerőse,sosem volt semmi köztük,néha dumálnak. En nem hittem el,ököllel orrbavertem. Nem sértődött meg,azt mondta,ha akarom,olvassam el,smit nem jelent neki. Ak mit írogat neki? Nem vagynk eleg?
2017. febr. 6. 17:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Te debil vagy. En is irogatok egy sraccal meg 1-2vel ritkabban. Egyikkel sincs semmi. Meg is mutatta, lattad mirol irogatnak :D Nem hiszem el, hogy elvisel.
2017. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy! Kezeltesd magad. /N
2017. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Jogosan? Ez még kérdés?

Kezeltesd magad szakemberrel.

2017. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác.
2017. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

nem volt jogos. Visszakézből kaptál volna egyet de még most is a fejed keresnéd ^^


a bizalom sztem részedről hiányzik

2017. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Ököllel....-törne le a kezed...-Szégyelld magad!
2017. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem olvastam vegig. Anno talalkozgattak még elottem,de nem volt semmi. De miert dicsergeti? En sem ismertem magamra. Sosem voltam ilyen. Ha őt akarná,vele lenne?
2017. febr. 6. 18:04
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál, ha a barátod ököllel megütött volna, csak mert te egy régi férfibarátoddal dumálgatsz? Pont annyira volt jogos, amit tettél, mintha ő ütött volna meg ezért.
2017. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal érted el hogy mást keressen hogy orrbaverted. Szerinted kinek kéne egy idegbeteg barátnő? Most majd aggódhatsz hogy veled veled e. És ha lelép vagy megcsal, akkor is csak saját magadat okolhatod! Meg is érdemelnéd. Bár szerintem ha csak nem egy hatalmas nagy papucs, ezután úgyis előbb utóbb kidob a fenébe.
2017. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
veled marad e
2017. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!