Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm le akarja vágatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm le akarja vágatni a hosszú haját 1 cm-es tüsire. Szerintetek hagyjam, vagy próbáljam őt lebeszélni?

Figyelt kérdés
Oldalt és hátul ráadásul szeretné géppel felnyiratni.
2017. febr. 7. 12:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Én hagynám, a barátnőt el.
2017. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván próbáld.


Az ember külsőre is abba szeret bele a másikba, amit annak idején megtapasztalt.

EZ UGYANAZ, MINTHA FELSZEDNE MAGÁRA 30 KILÓT.


Ez a baj sajnos az emberekkel, hogy kapcsolatban elhagyják magukat, nem törődnek már annyira a külsejükkel mint szingliként vagy az ismerkedéskor, mert úgy vannak vele, hogy "a másik biztos úgy szeret engem ahogy vagyok". Miközben ugye ge cire nem és egy minimális szintet tartani kellene.


"Az ő teste, azt csinál magával amit akar"

Ja, csak akkor fogadja el annak a következményeit is.

2017. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%
Nekem szakító ok lenne. Nem véletlenül a gyönyörű, hullámos, hosszú hajú lányba szerettem bele, és nem a tüsi, felnyírt (atyaistenettőlmentsmeg) hajú valakibe.
2017. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%
Fene tudja, még az is lehet hogy jól fog állni neki, habár ez elég drasztikus "beavatkozás". Az kellene kideríteni, hogy mi az oka ennek a váltásnak, úgy tűnik valamilyen teljesen új stílust akar fölvenni. No de kiért vagy miért???
2017. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Ez a nők kb. 1%-ának áll jól. Egyetértek előzővel, mindenki azt csinál amit akar, de ne csodálkozzon a következményeken. Ha te attól félsz, hogy lenyírt hajjal jóval kevésbé lesz neked vonzó, akkor ezt jó ha megosztod vele.


Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy és ha rákbeteg lenne, mondom, hogy nem, ez marhára nem ugyanaz.

2017. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
34%

leszbikus nőknél láttam hasonlót.

na meg a punkoknál.

szerintem nagyon gáz, ha egy csaj ilyen frizurát akar, nem is értem mi készteti rá...

én megpróbálnám lebeszélni, ha hajthatatlan lenne akkor elhagynám, mert számomra kínos lenne vele az utcán mutatkozni, és a család meg a barátok előtt sem tudnám a kinézetét vállalni.

és mielőtt jönnének a jólmegmondók, nem a társadalmi normák miatt gondolom így, egyszerűen nem az én stílusom.

meg persze fel sem állna rá...

2017. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mar evek ota fel van nyirva oldalt,a tobbi helyen pedig hosszu,sokkal jobban all mint az "eredeti" frizuram.Sok sracnak es anno a pasimnak is tetszett.Szoval ez leginkabb stilus,szemelyiseg,es fejforma fuggo.Van aki tudja viselni,de ez a nagy tobbsegrol sajnos nem mondhato el.

Bar ezert nem hagynam el a paromat,ez csak haj,majd visszano...ugysem fogja orokke igy hordani.

2017. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha jó ötletnek tartod, hagyd! Ha úgy gondolod, hogy valószínűleg úgy nem fog annyira tetszeni, akkor próbáld lebeszélni!
2017. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

7-es:

De neked csak egyik oldalt van felnyírva, amúgy a többi részen hosszú.

A barátnőm viszont az egészet la akarja tolni tüsire. Azért az egész más.

2017. febr. 7. 13:01
 10/32 anonim ***** válasza:
67%
#7-es vagyok:D Ja hogy az egeszet,elnezest,nem volt elsore vilagos de igy mar ertem.Eleg meglepo,stilusvaltas vagy mi lehet az oka?Ritkan latok not ilyen rovid hajjal(nyilvan a betegeket leszamitva).
2017. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!