Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak feltekenyek lennetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak feltekenyek lennetek, zavarna, bokne a csorotoket, aggodnal, vagy mit ereznel es miert zavarnanak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Ha a baratnotoknek a laptopjan a kedvenc ferfi szinesze van hatterkepnek beallitva az zavarna, ha igen, akkor miert?


Es ha lenne neki egy olyan bogreje, parnaja, takaroja, amin a kedvenc sportoloja van ( egy ferfi jatekos ) ? Az zavarna? Es ha igen, miert?


Ha a baratnotok csak 1, 2 ora elteltevel tudna valaszolni messengeren az uzenetedre, mert orai vannak, suliban van, stb ezert ritkan tud valaszolni. Ez gond lenne? Zavarna?


Ha szeretne egyedul lenni neha es ilyenkor elmegy otthonrol este mondjuk setalni vagy beulne egyedul valahova meginni egy forro csokoladet, neha elmenne nappal a konyvtarba is. Ezek zavarnanak?


Az mennyire lenne nektek gond, hogy nincsenek baratai? Csak haverokrol beszelhet, ezek azonban csak fiuk.



CSAK ferfiak velemenye erdekelne, lanyok hozzafuzesere nem lennek most kivancsi!! :)


Koszi a valaszokat, elore is. :)


L



2017. febr. 8. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egyik sem. Azt mondjuk furcsának tartanám, hogy valakinek egy valós személy van a párnáján és takaróján.
2017. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat ezt ajandekba kapta az illeto, mivel a kedvenc jatekosa es volt mar par meccsen is. Ennyi:)
2017. febr. 8. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:

1 nem

2 nem

3 sem, ez normális sztem

4 nem. De ettől függetlenül én is elvinném ide-oda.

5 nemtom, annak azért örülök, ha van pár barátnője, akik ott vannak neki bármikor


26F

2017. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egészből, talán az esti séta. Nem mindenhol ajánlott egyedül este sétálni egy nőnek. Nem féltékenység, hanem féltés lenne.
2017. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán az jó lenne, ha lenne barátnője, mert nekem is van szükségem saját térre, és igaz kis körűek, de sok baráti köröm van. Ovi, általános iskola, település, gimi, egyetem, hobbi szerint, és szerintem ezeket a találkozásokat jobban tolerálná, ha neki is lennének barátnői.

Amúgy a többi nem zavar. Mondjuk a focistás azért vicces, mert van egy ismerősöm, aki egy külföldi focistába szerelmes. Olyan szinten, hogy azért utasít el srácokat, merthogy alakul mással. Az alakul mással az az, autogram osztásra kiment külföldre, és csináltak közös képet, és kiírta, hogy "drágámmal". Szóval ha nem ilyen szint a férfi színész, meg a focista, akkor nem gond :D Viszont akkor őt se zavarja, hogy csak azért nézem a Dalt, mert a gyönyörű Zséda a zsűri *-* 23/F :DDD

2017. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem, nem, kicsit. Pár közeli barát azért nem árt.
2017. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mehetne-e hármasban. De nem biztos. Lehet, hogy inkább négyesben.
2017. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 igen , mert én sem teszek be csajokat háttérképnek kivéve a lányaimat.

2 igen, ugyanazért mint az egyesnél.

3 nem, nem facebookon élem az életem, otthon érjen rà mikor együtt lehetünk.

4 nem , mert kell a magànszféra is

5 nem izgat ha nincsenek nagyon barátai, nekem sem sok van.

2017. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha kisebbségi komplexusa van és féltékeny típus akkor igen,igen,igen...


Bár ha már kapcsolatban vagytok akkor inkább az ő képe legyen háttérképnek ne másik pasié.

Fordítva szerintem te sem örülnél neki!

2017. febr. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!