Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk a baratnotok egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk a baratnotok egy idegen ferfival beszelget telefonon? Mit gondolnatok es cselekednetek?

Figyelt kérdés

Ferfiak valasza erdekelne!!:)


Arra ernel haza, hogy a baratnod ezt mondja valakinek a telefonba " En is szeretlek Marci, majd hivlak ha tudlak". Mind ezt nevetve.

Nem tudod ki ez a fiu, nem ismeros a neve, nem emlitette. Van neki par fiu haverja ezt tudod, akikkel neha talalkozik , de nem szokott a haverjaival beszelni telefonon es ugy tudod nincsen neki Marci nevu haverja.

Utana mar csak elkoszont a parod a telefonba attol akivel beszelt. Majd oda ment hozzad, atolelt, adott neked csokot. Sza'l nem volt zavarban, nem lattad rajta a panikot stb.


Ennek ellenere mit ereznel?

Mit gondolnal? Ereznel feltekenyseget? Aggodnal? Gyanakodnal?


Mit mondanal a parodnak ezutan?


L



2017. febr. 9. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy lányként írok, tudom, hogy nem erre vagy kíváncsi, de az alap emberi reakció erre nem az, hogy az ember megkérdezi, ki az a bizonyos Marci? Mármint, csak úgy kíváncsiságból, gyanakvás nélkül is.
2017. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, persze:) ez meg oke is lenne..de nem igy tortent az eset. Es most inkabb arra lennek kivancsi, hogy masok ebben a szituacioban MIT MONDANANAK ES MIT EREZNENEK, MILYEN STILUSBAN, HANGNEMBEN szolnanak a parjukhoz? De azert koszi a valaszt 1-es:)
2017. febr. 9. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra gondolnék, hogy a Marcigyerek viccesen leoltotta. Ilyenkor mi is élünk az "én is szeretlek" szófordulattal nevetve. Ha a páromnak is szokása, nem gondolnék semmi rosszra. Ha nem azért rákérdeznék, hogy ki az a Marci.

30/f

2017. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegyuk fel, hogy nem szokasa ilyeneket mondani masoknak, hogy" en is szeretlek". Meg neked is ritkan mondja, de azert mondja:)
2017. febr. 9. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

nem jó játék az ilyen.

az egyik excsajom próbálkozott féltékennyé tenni ilyen ostoba butasággal mint amit leírtál.

az lett a vége, hogy szétvertem a kocsit amit tőlem kapott, aztán kipakoltam a holmijait az udvarra és mondtam neki hogy mehet a csávójához.

amikor látta, hogy már teljesen elhittem azt amit beadott nekem (hogy van egy fiú akivel "kezd" kialakulni köztük valami) akkor már nem mert szólni, hogy csak kamuba telefonálgatott "vele" meg csak kitalálta az egészet hogy engem féltékennyé tegyen.

szóval csak okosan ;)

2017. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jezusom :o en nem egy "kamu" telefonozast folytattam!! Ah soha nem mernek ilyet csinalni, hogy szandekosan feltekennye tenni a masikat. Ez mire jo? Nem, nem:) Nem mernek ilyet tenni!!!!!!
2017. febr. 9. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A kis lányok néha ketyósak...van ez így.
2017. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!