Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy a hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a hosszabb kapcsolatokat,1 vagy több év esetén nem lehet egyből, véglegesen lezárni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a nagy többségben tényleg történik egy újrakezdés, egy újra egymásra találás? Írnátok tapasztalatokat e téren?
2010. máj. 7. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:

jah... kapásból 4 ilyen embert ismerek


3 közülük még mindig együtt vannak az ujraösszejövéSEK után..

egy pedig nem...

2010. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

1,5 év után szakítottunk a barátnőmmel, Ez volt lassan 2 hónapja. Magamon ilyet nem tapasztaltam, hogy nem tudtam továbblépni vagy visszahúzna a szívem. Persze fájt, hisz nagyon szerettem.


De sajnos már láttam ilyet, sőt látok is a nővéremen. Vannak emberek akik annyira félnek a magánytól, az egyedülléttől, hogy inkább megmentenek egy haldokló kapcsolatot minthogy új dolgokat tapasztaljanak meg. Mert akármennyire is akarja az ember, ha valami tönkrement az már soha nem lesz az igazi.

2010. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem lehet. Hidd el nekem. Ateltem szakitas utan nem birtam nelkule es o se nelkulem igyhat kibekultunl. De hidd el hogyha egyszer szakitasra jon a sor az elobb utobb csak bekovetkezik.

Kis ido mulva megint szakitottunk...azota nem bekultunk ki es nem is nagyon fogunk :) L/17

2010. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, nagyon sokszor ez van ha kicsit egyoldalú az odaadás és mindig várod hogy a másik is ad majd valamikor... egyszer, szóval a remény visz előre.Vagy leginkább akkor fordul elő ha beleszokik az ember a kapcsiba és nem is mer jobbat remélni, mint a már régóta rossz, csak mert azt már megszokta, ismeri...... Én is eljátszottam ezt jónéhányszor , sajnos. Teljesen felesleges a kínlódás (saját káromon okulva), ami rossz az már magától nem javul, esetleg külső segítséggel párterapeuta, vagy vmi extrém helyzet hogy rájöjjön az ember mitől is értékes egyik a másik számára, pl egy űrséta a kedvessel közös oxigénpalackkal egymásra utalva :) . Szerintem többszöri nekifutáskor az ember magát nyugtatgatja hogy ő mindent megtett, újra meg újra nekifutott (és mégse...) mindig ugyan oda lyukadunk ki, nem működött akkor, de most majd más lesz, de mégse lett. A legnehezebb ha még szerelmes is vagy az exbe de mégis lépni kell mert tudod hogy van valahol egy boldogabb kapcsolat ( ha már volt részed benne,akkor legalább van viszonyítási alap így könnyebb nem visszamenni a régi rosszhoz. Valamivel, de lépni kell az biztos:)

2010. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt valaki, akivel hat évig jártam, és hatszor jöttünk össze, hatszor szakítottunk. Egyszer fél év telt el közben, máskor csak egy hét. Plusz a ráadás: két évvel később egyetlen este. Szerencsére már vége, mindketten megszenvedtük, de a végső elválás inkább megkönnyebbülés volt. Ha ma megkérdezik, hogy megbántam-e az újrakezdést, azt mondom, a harmadikat már igen.
2010. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem megyek vissza senkihez se ha már elhagytam... át kell gondolni a szakítást, ha az átgondolt, nem kellene h legyen visszaút
2010. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutna a történtek után.

Sőt, ha beállítana hozzám úgy dobnám ki, hogy annyit sem mondhat paszulyka

2010. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván rossz lezárni egy hosszabb kapcsolatot..


Igen, van szünet, amikor a párok elgondolkodnak az érzéseiken, felhasználják takarékenergiájukat, és beleemnnek újból a kapcsolatba. 80%-ban nem működőképes a dolog utána, kb 1 hónapig, max fél évig működik, aztán felszínre kerülnek a régi sérelmek+az újabbak...

2010. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem lehetséges. Én és a párom 3 év alatt 3szor szakitottunk, 2szer (az első 1hétig tartott, a 2.majdnem 1 hónapig) én 1szer ő, az utóbbi (1 hónapig) azután ő sem bírt tovább lépni és én sem (azt hitte könnyebb lesz). Nos újra összejöttünk. Az utolsó szakításunk óta már megértük a 4 évet is :) jobb a kapcsolatunk mint azelőtt, sokat változott ő is. Remélem segítettem. Egyébként egyik ismerősömék is többször szakitottak mig jártak most pedig boldog házasságban élnek ami elég ritka.
2010. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!