Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe még mindig manipulálja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe még mindig manipulálja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom anno nem tudott dönteni köztem és az exe között.

Az exe egy mindent felperzselő, tüzes szerelem volt, de a lány 2x megcsalta.

Mikor mi megismerkedtünk, még szenvedett a lány miatt, de annyira megfogtam, hogy szépen lassan túllépett rajta, és velem jött össze. Az exnek eleinte alig merte közölni, hogy velem együtt van, az exét az én nevemen szólította, ha összefutottak, nekem írogatott közben.

Az exe, amikor megtudta, hogy járunk, közölte, hogy felgyújt mindkettőnket, ha meglát.

Teltek múltak a hetek, hónapok, minden tökéletes volt közöttünk a párommal, már 1 éve jártunk, mikor közölte, hogy találkozna az exével, hogy a régi cuccaikat átadják egymásnak. Mondom egy év után, ez hogy fogant meg a fejükben? Én voltam a hülye liba szerinte, hogy kiakadok, de végül közöltem, hogy én ezt nem nyelném le.

Utána megint csitult minden, majd 1 hónap múlva hirtelen ismerőse lett facebookon az exének és törölve lett az összes közös képünk. Mikor szóvá tettem, a párom azt mondta, hogy ő ezt nem is érti, mi történt.

Majd végül letiltotta az exét, aki elkezdett engem ócsárolni.

Azóta le van tiltva a lány. Már megannyiszor szerlemet vallott a páromnak, meg hívogatta, hogy nem akar-e a párom találkozni vele, de a párom megmondta, hogy nem, mert engem szeret, mire a lány kiborult.

A párom közölte, hogy sajnálja a leányzót, mert nagyon rossz körülmények között élt, az anyukája nem törődött vele. Mondtam a páromnak, hogy 1. ez nem mentség, 2. pedig én nekem az anyukám alkoholista, mégse sajnáltatom magamat.

Azt mondja csak engem szeret, de én úgy érzem, hogy örökre kötődni fog az exéhez.

Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy rá kell jönnöm, hogy ez halott dolog? Hulla szerelmes vagyok, de már nem vakíthat a lila köd. Mi a véleményetek?


2017. febr. 10. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az a velemenyem, hogy bar egesz normalis, rendes lanynak tunsz az irasod alapjan, am fogalmam sincsen, hogy mi a lopikulaert alazod magadat idaig egy farokert... ez borzaszto szanalmas helyzet mar az elejetol fogva, amibe rendes onbecsulesu no nem megy be mar az elejen sem. Az meg hogy a hapekod nem szerelmes beled, de kb. meg kutyaszamba sem vesz egeszen nyilvanvalo.
2017. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Roviden: Bizd ra a parodra, hogy rendezze le a dolgot, az exevel, es ne torodj azzal, hogy teged ocsarol. Altalban ha valakinek a szaja jar, az annyiban is marad. Kar aggodnod ezen a dolgon, mert veled van a srac es nem az exevel. Annyit tudsz tenni, hogy eled az eleted, es majd a sors eldonti, hogy egymase vagytok orokke vagy sem. Feltekeny vagy? 31F
2017. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg elég megalázó helyzetben vagy, és én biztosan közölném a párommal, hogy döntse el, ki marad, mert ha velem akar lenni, akkor telefonon is tiltsa le a csajt, és máris nem tud titeket zaklatni. Hacsak nem találkoztok vele.

Párodnak meg kell értenie, hogy ez neked Nagyon rosszul esik, és emiatt nem vagy biztos benne.

2017. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menekülj ebből a "kapcsolat"-ból
2017. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsővel teljesen egyetértek.

Manipulálni meg azt lehet, aki hagyja magát.

2017. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Én nem látom, mi a probléma?


"Már megannyiszor szerlemet vallott a páromnak, meg hívogatta, hogy nem akar-e a párom találkozni vele, de a párom megmondta, hogy nem, mert engem szeret," - ennyi.

Szerintem ez teljesen egyértelmű, hogy az a szegény lány meg miket dühöng, hát az sajna az ő dolga marad már.

2017. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!