Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton a barátom exéhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a barátom exéhez hasonlítgatom magam, hogy álljak le vele? 24/L

Figyelt kérdés

A barátom 2 évig járt az előttem lévő exével. A lány gyönyörű volt, szőke, modellszerű, 100 wattos mosolyú tökéletesnek tűnő, igaz elég beképzeltnek látszik. Mielőtt megtudtam volna, hogy a barátom kivel járt előttem, semmi gondom nem volt, "jó nőnek", talpraesettnek, szépnek tartottam magam, egyszóval jól éreztem magam a bőrömben. De mióta megláttam ezt a lányt, folyton ránézek aztán magamra, és akaratlanul is átfut az agyamon, hogy a barátomnak milyen rossz lehet, hogy egy ilyen lány után velem van.. Azt tudom, hogy nagyon büszke volt rá, hogy ilyen szép barátnője van.

Tudom, hogy szeret, meg jól megvagyunk, de á... Nem tudom. Olyan kisebbségi érzésem van, és folyton azon kapom magam, hogy olyan szeretnék lenni, mint az a lány, vagy attól félek, hogy a barátom is tudat alatt összehasonlít minket, és majd ő is rájön, hogy nem vagyok neki elég jó.

Tudom, hülyeség az egész, egyszerűen más karakter vagyok, mint az exe, soha nem lehetnék olyan, talán nem is szeretnék. Én talpraesett, de kissé elvont, introvertált vagyok, nem annyira mosolygós, inkább szarkasztikus humorú, de sokan jófejnek tartanak. Nem a külső a mindenem, ápolt vagyok, de valahogy nem szeretnék napi 2 szelfit kitenni magamról instagramra, vagy a barátommal folyamatosan fotózkodni.. Őt ez zavarja kicsit, mert az előző barátnőjével folyton fotózkodtak, a lány szeretett a középpontban lenni.

A lényeg, hogy néha elgonndolkozok, hogy lehetséges, hogy két ennyire más típusú lányt is szerethet valaki ugyanúgy?


2017. febr. 10. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Mindig voltak és lesznek nálad tutibb csajok, látatlanban mondhatom, hogy rengeteg jobbat ismerek nálad. De. Az is jusson eszedbe, hogy belőlük sok van, belőled meg csak ez az egy. Ne máshoz mérd magad, mert akkor mindig csalódni fogsz. Magadban lásd az értéket, mint ahogy régen.

30/f

2017. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Úristen, de alacsony itt a színvonal!


Kérdező! Ugyan már, ne légy butus. Szeret téged, nyilván vele már nem véletlenül nincs együtt. Hianyzott belőlük az, ami benned megvan. Ezt sose felejtsd el!

Ahogy az ember érik és fejlődik, már nem a külső lesz a legfontosabb tényező, hanem ami benned van, ahogyan viselkedsz a pároddal és a környezeteddel.


Én elég csúnyának látom magam, a barátomat több gyönyörű veszi körül, de mégis engem szeret, mert bár nem én vagyok a legszebb, de okos vagyok és kedves na meg vicces :-)))


Summa summarum: Ne aggódj az ex miatt, csak élvezd a jelent!

2017. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több gyönyörű nő*
2017. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Azt elfelejtettem odaírni, hogy a lány csúnyán elbánt vele, szórakozott vele a végén szakításkor, de a barátom még utána 1 évig nem bírta kiheverni, továbbra is szerette. Attól félek, még néha most is eszébe jut. :( Néha mesél róla..

2017. febr. 10. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Látod. Ezért kéne velem járni és nem lennének ilyen problémáid!
2017. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj, annyival jobb fejnek tűnsz, mint a szőke liba! Örülj, hogy nem vagy olyan!!!


"de valahogy nem szeretnék napi 2 szelfit kitenni magamról instagramra, vagy a barátommal folyamatosan fotózkodni.. Őt ez zavarja kicsit, mert az előző barátnőjével folyton fotózkodtak, a lány szeretett a középpontban lenni."

Bocs, de a barátod elég butus, ha erre vágyik most is!

2017. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

"hogy olyan szeretnék lenni, mint az a lány, " - mármint ex szeretnél lenni?

Persze nem lehet kizárni hogy még mindig őt szereti, te meg csak pótlék vagy.

2017. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!