Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézzem meg a párom facebookját?

Figyelt kérdés

A párom munkaügyben kiment 4 hétre külföldre.

Rokonoknál száll meg, teljesen nyugodt voltam, mígnem már az első naptól kezdve iszonyatosan rideg lett veelm és nem is keres. Addig minden rendben volt a kapcsolatunkban, tehát nem értem. Varázsütésre történt. Próbálom vele megbeszélni, és nem tudom. Azt mondja semmi baja velem.

Iszonyatosan paraszt, óránként változik a hangulata.

Eközben lettem figyelmes rá, hogy az exe egyértelmű szerelmes dolgokat posztolgat ki(még a mai napig oda van a páromért, a párom mesélte el nekem).

Anno akkor volt ilyen bunkó velem, amikor az exe udvarolt neki, mert nem tud kemény lenn a lányokkal, így én teremtettem rendet.

Biztos vagyok benne, hogy beszélnek.

Tudom, ronda dolog, de biztos vagyok benne, hogy találnék valamit. Én nem bírom ki ezt a pár hetet bizonytalanságban.

Egyik percről a másikra az ember nem változik meg.


2017. febr. 10. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi értelme van az ilyen kapcsolatoknak? Rendet teremteni? Hahó... vedd már le a rózsaszín szemüveget.
2017. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszabb ***** válasza:
89%
Biztos külföldre ment? Biztos a rokonnál szállt meg? Biztos nem ápolja a kapcsolatát az exszel? Aztán meg miért lett veled ellenséges, tapló, bunkó? Szerintem per pillanat most is a szomszéd utcában kufircol a volt baráttal/barátnővel. Feltenném rá a havi fizetésem, ami azért nem olyan sok, de egy fogadásra elégséges.
2017. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kolosszus22 ***** válasza:
91%

1-essel egyetértek, mi értelme így? Ha rá állandóan ügyelni kell és az ex ott van a gondolataiban, akkor ezzel a palival nem éri meg foglalkozni! Neked ez így jó, hogy tudod a pasid érzelmileg még az exhez kötődik? Szerintem becsüld magad ennél többre és hagyd a fenébe ezt a palit!

Viszont, hogy a kérdésedre is válaszoljak? Fogalmam sincs, ha nem tudod a jelszavát akkor nem tudsz belépni a facebookjába sem.

2017. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy ne nézd meg. Tudod, bűncselekmény.

Ha nem bízol benne, akkor szakíts.

2017. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Kerdezd meg tőle a regisztráláshoz használt email címét, meg a jelszót, majd látogasd meg a [link] weboldalt, és a kapott adatokkal jobb felső sarokban be tudsz jelentkezni!
2017. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Hat ên felhivnàm az egyik rokont és beszélnék vele !Amugy sem ezen fog mulni hogy szakitotok !
2017. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Tökölne vele a fene!

A helyedben a saját fb-omba lépnék be, átállítanám, hogy szingli vagyok, aztán puszi mindenkinek.

Mire letelik a négy hét, már lenne helyette egy normális.

2017. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:
100%

" Próbálom vele megbeszélni, és nem tudom. Azt mondja semmi baja velem.

Iszonyatosan paraszt, " - nem is keres - te se tedd.

Ezek nem férnek egy párkapcsolatba, mindegy mi az oka.

Semmi bizonytalanság. ennek vége.

2017. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Felnyitod a laptopját, majd félórát próbálgatod a jelszavakat, amiket tudsz, hogy használ. Amikor már majdnem feladnád, kezd el kombinálni ezeket és egyszer csak be fog engedni. Sajnos előtte is többször úgy tesz a hülye fb, mintha beengedne, szóval egészen idegőrlő.
2017. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!