Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy összejönni hogy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy összejönni hogy nem is ismered?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi, a legjobb barátnőm, szakítás után (durván 5 napra rá), összejött egy fiúval, csak mert szimpatikus volt számára. Persze úgy hogy nem is ismeri.. nem is érez semmit iránta, csak kedveli (ő mondta). Az ex még mindig fontos neki, csak "nem úgy"(bár.. és ezt sem értem, néha találkoznak is)..

Én nőként, tudom ha azt mondom hogy kedvelek valakit, azaz a státusz, hogy aranyos jó, de nem úgy szeretem, szeretni szeretem csak nem úgy.


Nálam evidens csak, hogy úgy jövök össze valakivel, ha már ismerem, szerelmes vagyok belé, vágyom rá, addig csak ismerkedek? Túl prűd lennék? (Legalább is ezt vágta a fejemhez, pedig csak aggódtam érte)

Köszönöm a válaszaitokat!


2017. febr. 10. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ettől prűd. Nyugi.

30/f

2017. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:

Az "összejönni"-t úgy érted, hogy dugnak?

Búfelejtő, nyilván - nem biztos, hogy jó lesz ez annak a a pasinak.

Ne aggódj egyikért sem.

2017. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, még nem dugtak, hanem hogy együtt vannak, járnak, párkapcsolatban vannak
2017. febr. 10. 22:38
 4/6 omba ***** válasza:

Valahogy el kell kezdeni....

nem hiszem hogy ez úgy volna, mint a "gyászév" falun, hogy X ideig akkor rá se néz a másik nemre.

A lány szakított, ha jól értem.

Nyilván már nem volt szerelmes az exbe, de hát te vagy a barátnője, szóval nyilván jobban tudod.

2017. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy még szerelmes belé.. sőt a szakítás napján a leánykérést/összeköltözést tervezgette, nekem ezért ennyire meglepő
2017. febr. 10. 22:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze nekem ehhez semmi közöm, csak próbáltam rávilágítani, hogy lehet kicsit elhamarkodott és nehogy butaságot csináljon magának.. 5 nap alatt az ilyen szerelem csak nem múlik el, és hát láttam amit.. de köszönöm szépen a válaszokat!
2017. febr. 10. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!