Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért jobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért jobb a helyzetük a szakitásnál (is)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem születtem jó külső adottságúnak és emiatt ennek megfelelő bánásmódban is részesültem, ami miatt lelki nyomorék is lettem.


Nem nagyon tudok beleszeretni senkibe...vagyis lehet szebb csajokba (értsd: ÁTLAGOS) belezugnék, de azokat meg én nem érdeklem.


És együtt voltam hosszu időn át olyan lányokkal, akiket nem szerettem :(


És mikor ez már nagyon nyilvánvalóvá vált, akkor szétmentünk. Persze ez nagyon fájt nekik, mert ők szerelmesek voltak belém (jaaa, hogy csak azért tudnak velem lenni, mert szeretnek?:OO)


Szakitás után én találkoztam velük, volt akivel le is feküdtünk még párszor.


Vagy vágtam volna el minden kapcsolatot, hogy sirjanak 1-2 hétig, utána meg majd jön ÚGYIS másik pasi?:OOO


Nekem a kapcsolataim között több év volt, rendkivül sokáig kellett keresgélnem, mire találtam valakit, akinek kellek :(


És a szakitások fájdalma meg ÉVEKKEL később ér midnig utol engem, de ugye akkor rólam senki sem akar hallani. Bezzeg én anno jó fej voltam, hogy találkoztam a síró lányokkal, de ez el van felejtve?:O


2017. febr. 10. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Te most azon keseregsz hogy évekkel a szakítás után nem akarnak veled lefeküdni amikor már rég továbbléptek? Az igen.... persze, mindenért a nők a hibásak, megszokhattam volna már...
2017. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad!
2017. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem értema gondodat. Összejöttél lányokkal, akik szerettek és veled akartak lenni, majd szakítottál velük és...? Valahogy mégis neked rossz?
2017. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne az ő helyzetük jobb amikor te nem is voltál szerelemes beléjük a kapcsolat alatt, de ők meg (állításod szerint) igen, tebeléd? Az egész kapcsolat alatt nekik volt szarabb, ki beszél itt egy szakításról?
2017. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

frusztrálni akar téged , mert neki utána megint napsütés

ha igy van, nem is szeretett

ha nem , boszzúbol ez a viselkedés

2017. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!