Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nok anyukak legyetek szivesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok anyukak legyetek szivesek segiteni nekem mi tortent szules utan miert nem kivanom a parom?

Figyelt kérdés
Terhessegem negyedik honapjatol nem eltunk nemi elettet egessegugyi okokbol azota van egy eves fiam de a nemi eletun nem megfelelo vagyis en nem kivanom a szexet nem izgulok fol sajnos mar szinta csak 'muszalybol' vagyok a parommal es ezt o is mar szova tette nem tudom de mikor eggyut kene legyunk nekem mindig valami mas jar az eszemben be takartam agyereket holnapra elokeszitettem mindent stb stb volt igy valaki

#párkapcsolat #nemi ellet #szules uttani szex
2017. febr. 11. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a krédést.

Besegít eleget a párod?

2017. febr. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szokot lehet ez is a baj nincsenek kozos programjaink
2017. febr. 11. 02:35
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Szoptatod még? A szoptatás alatt a prolaktin és egyéb, a szoptatásért felelős hormonok elnyomják az ösztrogén termelést, ezért csökken a libidó és nehezen is nedvesedsz. Nálam 1 év után kezdett visszaállni a nemi vágyam, amikor már napközben nem, csak este szoptattam.
2017. febr. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!