Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tegyem meg ha nekem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tegyem meg ha nekem ez nem jo?

Figyelt kérdés
Uj parom folyton ram eroszakol olyan programokat amihez nincs kedvem. Szerintem mas ertekrendet kepviselunk. Mem erdekli h en nem erzem jol magam csak neki legyen jo.
2017. febr. 11. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts. Vagy beszéld meg vele!
2017. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el olyan programokra fojamatosan amikről tudod hogy nem élvezné, hátha megjön az esze
2017. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Azért, mert egymásnak örömet akarunk okozni.


Kipróbálod, ha nem tetszik, nem mész többet. Ha korizni hív egyszer menj el, ha vitorlázni, azt is próbáld ki.


Nem lehet, hogy azt akarja, hogy szabadulj meg pár kilótól?

2017. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Par kilotol??? 42kg vagyok
2017. febr. 11. 11:34
 5/5 omba ***** válasza:

Hát, ha csak irritáló programajánlati vannak, akkor sok dolgotok nincs egymással, bármik is azok.

Főleg, ha még észre se veszi, hogy ez neked nem jó!

2017. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!