Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúként miért nem kudarc, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként miért nem kudarc, ha csak szexre kellettem?

Figyelt kérdés

Elhitettem velem, hogy szeret, de csak arra kellettem neki, hogy dugjam.

Egyesek szerint adjak inkább hálát.

18f, 28n



2017. febr. 11. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tok mindegy, mi a neme valakinek, ha atverik es jatszanak az erzeseivel. Ez ugyanolyan szanalmas hozzaallas, mint amikor egy ferfi mondja, hogy molesztalta egy no, mondjuk tinikoraban vagy barmikor, aztan kirohogik es poenkodnak, hogy bar a helyeben lehettek volna.
2017. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet érzett is valamit ha azt mondta. Szerintem nem kellet ezt kamuznia, hogy dugd :D
2017. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kellett, mert mással voltam.
2017. febr. 11. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

#1


Pedig erre még a hivatalos szervek is képesek mikor beállít vékonyka férj zúzódásokkal, véraláfutásokkal és feljelenti a feleségét családon belüli erőszakért... (Tipikus rendőri hangon: "HAHAHAHA mekkora lúzer!" vagy a másik, hogy el se hiszi "biztos megérdemelte!"


#Kérdező


Egyáltalán nem "hálás" dolog ez, sajnos régi begyepesedett felfogás ez, hogy "a férfiak csak szexelni akarnak" és nincsenek érzelmeik... Jó lenne, ha ez a felfogás az ezt kiagyaló öregekkel együtt kihalna, a kocsmábajárással, a rádióújsággal, a fotelben terpeszkedéssel együtt.

2017. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és majdnem, hogy megértem, hogy át lettél verve. De nem. 18 évesen egy 28 éves nővel eszembe sem jutott volna, hogy többet akar tőlem mint szex. Sőt még arra is csak csodálkoztam volna, hogy egyáltalán 18 éves farok kell neki. Tegnap tettem fel a témában egy kérdést, hogy a nők állandóan beleesnek ebbe a csak szexre kelletem neki dologba és sírnak miatta, közben meg mindig a szikla peremén sétálnak nem csoda, hogy megdugják őket.
2017. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt kétség az elején, pont azért, amit írtál, de idővel elhitette velem.
2017. febr. 11. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
En is jartam mar igy, es tenyleg rosszul tud esni. Foleg ha kiderul hogy palija is van. Ez nemtol fuggetlenul kellemetlen szerintem.
2017. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!