Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm gyereke zavar, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gyereke zavar, és elviselhetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve együtt vagyunk párommal, és kezdetben elmondtunk mindent. Tudtam hogy van gyereke (6eves) és azthittem nem lesz nagy gond majd ebből hisz a volt párjával szét mentek es "gondoltam" sokat ugyse lesz a nyakunkon, mert biztos az apjával lesz majd többet. Szóval kezdetben nem is láttam őt, tök nyugis volt minden, sokat tudtunk kettesbe lenni barátnőmmel.. Én 21 éves vagyok párom 28. Nekem meg korai ez, és őszintén megvallva nem igy képzeltem el az egészet. Először barátnőm bátja "költözött" oda párom lakásába. Ideiglenesen mert neki nincs hova mennie. Nem örültem ennek.. De hát nem az én lakasom, szóval nem szóltam bele. Nagyon idegesítő egy alak. Ugy csinal ott mintha minden az öve lenne es nem törődik semmivel. Munkája nincs.. Páromnak tobbszor is szoltam hogy ezt megis miert turi el. Dobja ki a francba.. Ő is egyet ért velem, de mégse teszi. Ezt megértem, ne az utcan aludjon már.. Alitolag max 2 hónapja van elmenni. De nem hiszek ebben. És ha ez még nem lenne elég, újabban már Rendszeresen ott van a gyereke is páromnak. Kibírhatatlan.. Elkényeztetett, idegesítő gyerek.minden szaron sirva fakad, azon is ha kint felejtek valamit a konyhába pl és elindulok érte, de a gyerek akart menni. Mindenhez hozza kell nyulnia. folyamatosan ott van ahol én.. Nincs szabad percem sem párommal ha ott van. Mindent megmagyaráz, ossze vissza beszél. Ordibál, es mindent amit el lehet képzelni. Párom nem is foglalkozik velem olyankor. Szeretem a páromat.. De mar ott tartok hogy én igy nem vállalom. Ami sok az sok.. Ti mit tennétek? Ha van kérdésetek nyugodtan tegyétek fel. Tanácstalan vagyok mar.
2017. febr. 11. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj h ezt mondom,de ehhez meg fiatal vagy.Az a gyerek meg kb 12evig "lab alatt lesz". Ha ezzel nem tudsz megbirkozni,ra fog menni a kapcsolatotok.Mikozben ezt irom a parom a gyerekeimmel rajzol a konyhaban.Nem az ovei a gyerekek es tudom sokszor neki is sok(igyekszem tehermentesiteni ot amikor tudom),de eldontotte es csinalja es megprobal benne oromet felfedezni,sikerrel.De o 40eves...
2017. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem azert, de miert is gondoltad, hogy az apjaval tobbet lesz a gyerek? Hogy neked kenyelmes legyen? A gyerek altalaban az anyjaval marad, szoval hacsak nem azt mondta a baratnod, hogy a gyerek az apjaval el mert igy egyeztek meg, akkor nem tudom, min csodalkozol.

Persze ertem, hogy zavarnak ezek, gondolom mas lenne, ha jofej lenne a gyerek es nem hisztizne miattad folyton. De ezzel nem tudsz mit csinalni, a gyereket nem kuldetheted el vele, de nem is hiszem, hogy 21 evesen egy ilyen kapcsolatra kene pazarolnod az idodet.

2017. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Első, szerencsés vagy, gratulálok a párodhoz. Igazi férfi. Kérdező, fiatal vagy még ehhez, nem a te hibád de a párodé sem, hiszen a gyerek "adott". Szerintem keressetek mindketten olyat aki illik hozzátok ebből a szempontból is.
2017. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszoló, igen abban reménykedem hogy talan majd lesznek barátai.. Vagy majd külön szobát akar. Es igazad van, ehhez én meg fiatal vagyok, de nehez lenne ez miatt szakítani párommal mert szeretem. Probaltam én is jatszani a gyerekkel, de hat 6 evessel nehez, mert meg kicsi. Pár napja mondtam hogy nezegessunk gyerekeknek való könyvet, természetről szolt. Es mikor kezembe vettem kikapta es elkezdte dobálni. Igazi ördögfióka. Lehet én is rossz voltam regen :) de Ennyire talan nem :)
2017. febr. 11. 11:37
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Pedig 6 évesekkel elég jókat lehet már játszani. A rosszalkodást meg nem kell elviselni, határokat kell tartani.
2017. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez nem a fiatalságodon múlik. Egyszerűen nehezen viseled ezt, nagyon kevesen bírják szerintem hosszú távon az ilyet főleg, ha nem is a saját gyerekük. Vagy megpróbálod magad türelmesebbre állítani vagy szakítasz. Túl kicsi még a gyerek, hogy változtatni lehessen a nyűglődésén. Ő még ilyen, kisgyerek. Ha nem megy mond meg a csajnak, hogy te megpróbáltad, de ez neked nem pálya és állj tovább. Hátha a helyedbe lép egy olyan aki óvónéni szinten elviseli a gyerek nyűgjeit és el lesznek együtt.
2017. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell a tehén, kelljen a borja is, bocs a csúnya kifejezésért. Egy gyerekes nő elsősorban anya, minden más másodlagos. Nem tudsz mást tenni, megbarátkozol a helyzettel, vagy pedig békében elváltok.


Amúgy nem akarok ítélkezni, de picit gyerekesnek látlak (ami a korodból kifolyólag érthető is), egy 28 éves gyerekes nőnek azért ennél magasabb szinten kéne tartania... Nem is értem mit gondolt, hogy egy 21 éves fiatal srác álmai netovábbja egy kisiskolás gyereket pesztrálni? Sajnálom a helyzeteteket.

2017. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van, vele együtt kéne elfogadjam a gyereket. Az a baj hogy túlságosan szimpatikus vagyok neki párom szerint, és azért log rajtam állandóan. Massal nem szokta ezt csinálni, nekem elmesélte. Pl bátyjához oda se megy. Még ha valahogy el is fogadom, akkor meg felmerül az a probléma hogy nem tudunk kettesbe lenni. Párom is dolgozik és én is. Reggelente ha a gyerek nem az apjával van, akkor csak a páromat kísérem el a munkahelyéig. Ha meg párommal alszik akkor elobb őt visszük el oviba. Az utcan jol viselkedik, csak akkor bújik ki belőle a kisördög mikor ott van velünk a lakásba. Ha párom tartja magát ahhoz, hogy tényleg "kisajátítja" a gyereket. Es allanodan ott lesz. Akkor búcsút mondhatok a kettesben töltött szép időknek. Mivel imád a közép pontban lenni a gyerek, amit megértek. De néha mar túlzás.
2017. febr. 11. 12:07
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul irtam. "reggelente ha a gyerek az apjával van" *
2017. febr. 11. 12:09
 10/18 A kérdező kommentje:
Már tényleg nem tudom hogy fordulhatna ez jo irányba.. Pár napja mikor felhívott Barátnőm hogy jövök-e át hozzá akkor, olyan érzés fogott el hogy abszolút de bárhova máshova mennék csak oda nem.. Es elég rossz igy ott lenni. És ilyen érzés bennem nem volt eddig.
2017. febr. 11. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!