Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy szerelmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes belém a szexpartnerem, ha elviseli a folyamatos hisztimet?

Figyelt kérdés
Élből arra gondolnék, hogy megéri neki a szex miatt, de az van, hogy simán meg tudná oldani másnál is, ráadásul kényelmesebben, mint velem (távolság van köztünk bőven). Mostanában nagyon hisztis vagyok, ellenőrizgetem és nincs kedvem magam visszafogni. Őt nagyon idegesíti, de már 1 éve elvisel(i). Lehet, hogy szerelmes? Az nem lenne túl előnyös. L20
2017. febr. 11. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
természetesen igen
2017. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ellenőrizgeted és hisztizel neki? Ő csak egy strigula nem? Te is csak az vagy neki. Ez erről szól. Nem elviseli, hanem valószínűleg nem érdekli. Neki az a lényeg, hogy lefeküdj vele, ezt meg megteszed. Pont az a jó az ilyen kapcoslatban hogy nem kell foglalkoznia a hisztériáddal. Mondjuk részedről nem igazán működik ez a dolog, ha ellenőrizgeted stb. Itt inkább te kezdesz el többet érezni.
2017. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál! Ha ellenőrizgeted és hisztizel vele, nem lehet, hogy pont te vagy szerelmes?

30/f

2017. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem birtoklási vágyam van az emberek irányába, készülök ezzel pszichológushoz is. Fontos, de szerelmes nem vagyok.

Amúgy nem igazán teszi félre a hisztimet, duzzog utána stb, de csak nem megy el. Én már megvertem volna magam, aztán léptem volna.

2017. febr. 11. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ne reménykedj,csak a lyukad használja! Úgy van vele ,hogy jobb több nőt d.ni,mint egyet..
2017. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen szexkapcsolatokat honnan lehet amúgy leakasztani? Mert én egybe sem futottam bele soha.

Még a legnagyobb lotyó barátnőmmel is volt egy párkapcsolat-jellegű dolog...

2017. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, mi 4 évig voltunk kapcsolatban előtte.
2017. febr. 11. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az "apró" információ eddig kimaradt. Tehát igazából az exeddel vagy szex kapcoslatban, akivel több éig együtt voltatok. Ő lehet akkor még mindig érez valamit. Azért ez nem ugyanaz mint egy random kialakult szex kapcsolat valakivel. Hozzáteszem ilyenbe belemenni a legnagyobb butaság pontosan ezért.
2017. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!