Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert gondolja, hogy megcsalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolja, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés
A baratnom, aki 10 evvel idosebb nalam, folyamatosan kutakodik a privat szferamban es gyanusitgat, sot allitja, hogy csalom ot. Mindenfele indokkal megvadol es mar nem birom ezt. A kapcsolatunk elejen, mondta, hogy "nyugodtan megcsalhatom" de en mondtam neki, hogy nem vagyok az a tipusu ember. Emellett erdekes emberek szoktak neki irni, hogy randiznanak vele, es sok embernek lazan megadja a szamat. Elegem van ebbol a nobol.

2017. febr. 11. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd ott.

30/f

2017. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valahol szeretjuk egymast, es hasonlit nagyon sok mindenben az eletutunk.
2017. febr. 11. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a rögeszméje. Vagy esetleg ő is tudja, hogy nem jó nektek együtt, csak nem ő akarja kimondani, azt akarja, hogy te mondd ki, hogy legyen vége, mert ennek igy nincs értelme, ha felőröl titeket, akár csak az egyikőtöket is ez a kapcsolat. Amúgy esetleg talán ő csal meg, és ezzel akarja elterelni magáról a figyelmet, hogy folyton hangoztatja, hogy a megcsalás milyen rossz, azért, hogy elterelje magáról a gyanút.
2017. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ja meg egyébként is magából indul ki előző vagyok
2017. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magából indul ki.
2017. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A barataim es en is igy latjuk, a pszichologus baratom is ezt mondta, hogy aki ilyet mond, az egyertelmuen magabol indul ki. Csak egyet banok, hogy, 1 eve, mikor ezt mondta, nem tavoztam angolosan.
2017. febr. 11. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy férfi az életemben, aki arra is féltékeny volt, aki az utcám rám nézett. Na, ő volt a házasságszédelgők királya.
2017. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!