Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás vagy próbáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás vagy próbáljuk megoldani? Többi lent.

Figyelt kérdés

(2éves kapcsolat)

Nos tehát az a történet hogy egy ideje nem úgy működnek a dolgok ahogy kéne, sokszor veszekszünk kis dolgokon amit utána sokszor követ átmeneti szakítás.. De nem is ez a legnagyobb probléma hanem kaptam egy olyat hogy tőlem nem azt kapja amit régen és ő ezért néz más fiúk után, ezalatt azt értsétek hogy sok a vita és hogy nem változom (nem csalt meg csak más emberekbe gondolkozik). Az a helyzet hogy nem lehet vele komolyabban megbeszélni dolgokat hanem ő elkönyveli magában hogy ő nem tud változni fogadjam el így.

Mérvadó rám hárítani? Tehát lehet valóban az én hibám hogy mások után néz?

Valóban sok jelentéktelen dolog ami addig sosem zavart az most zavar és bele is kötök, de ez azért van mert nem érzem hogy úgy szeretne mint régebben. Persze elmúlik a rózsaszin köd meg az ehez hasonlók de mit tegyek?

Próbáljuk helyrehozni vagy lépjek ki ebből?

19/F



2017. febr. 11. 23:05
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok ha akarsz írj privátot :D

Amúgy nekem az a véleményem hogy próbáld meg megmenteni a kapcsolatot és próbáld meg megbeszélni vele

Az nagyon rossz jel ha azt mondta h más emberekbe gondolkodik...

2017. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nalam is es a sok vita maitt mar nem igazan szeretjuk egymast. Egy ember meg tud valtozni, ha nem is 100%ig egy olyan ember miatt, akit szeret, hogy meg legyen a kozos "nevezo", de ha mar zavarnak a dolgai, es nem tudsz tole nyugodt maradni, jobb, ha elengeded, ahogy en is teszem. Ha szamonkered, gondolom ideges lesz, esetleg ordibal es verekszik, es termeszetesen neki van igaza.
2017. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek: úgy mondta hogy amíg nem voltam ilyen nem gondolkozott másba és hogy akkor biztos nem az ő hibája, mellé még annyit mondott erre hogy amíg ezek nem így történtek addig is voltak fiúkból viták de sose ilyen komolyabb hogy valóban mások után nézne.

Másodiknak: Igen sajnos sokszor zavarnak kis apró dolgok is tőle, olyan ami addig soha és igen rögtön felkapja a vizet ami régebben nem így volt, úgy nézett ki addig hogy ha kellett ő könyörgött meg keresett, mostmár úgy hogy neki van csak igaza és rögtön mondja a magáét ami csak kifér meg hogy hagyjam akkor békén stb stb.

2017. febr. 11. 23:40
 4/15 anonim ***** válasza:

"más emberekbe gondolkozik" Akkor mi a kérdés?

Ő már döntött...Minden két emberen múlik, szoval itt a vége

2017. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy mondta ezt hogy nem akar senkivel összejönni de miattam van hogy más után néz mert amíg normális voltam nem volt ilyen hogy bárki felkeltette volna a figyelmét, nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel.
2017. febr. 12. 00:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Igaza van a 4-esnek. Aki màr màsba gondolkozik annak annyi. Sajnàllak,probàlhatod megoldani de ha sikerül is csak ideiglenesen. Ha szeretünk valakit nem gondolunk màsra,nem keressük a "következőt". Az,hogy ez mennyire a te hibàd mi nem tudhatjuk,de nem hinnèm,hogy sok. Azzal,hogy ki mondta,hogy "gondolkozik màsba" màr elindított egy folyamatot.

18/L

2017. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tehát ha esetleg tényleg jó lehetne még akkor ő továbbra is másba gondolkozna? Mert ha ez így van egy lépést nem megyem az egészért, hiába szeretem ha nemtudom kiverni a fejéből nálam elveszett dolog az egész.
2017. febr. 12. 00:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Még 19 éves vagy, ne harcolj egy olyan dologért, ami ilyen kevés idő után már haldoklik. Úgysem ezzel a lánnyal fogsz megöregedni.

Lépj ki belőle, érezze magát szarul, jöjjön rá, hogy mit vesztett.

2017. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, sokszor előjön az a gondolat hogy esetleg külön jobb lenne, de a rengeteg emlék, első igazi szerelem egyebek mindig kibékülést érnek el.:/ nehéz elengedni, ha úgy lenne ahogy lennie kell gond nélkül vele lennék még mindig de nem igazán akar működni, tényleg lehet jobb lenne külön de vele tart a múlt.
2017. febr. 12. 00:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, semmit sem fog jelenteni ez évek múlva. Sokkal több, komolyabb kapcsolatod lesz még! :)
2017. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!