Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudok már bízni benne? Helyes a reakcióm? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve ismerkedtem meg egy lánnyal minden jó volt..az elején csak barátok voltunk, aztán én többet szerettem volna, ő is benne volt de nem akarta felvállalni a dolgot senki előtt és mindenkinek úgy mutatott be mint a haverját

AZ idő alatt míg "együtt" voltunk megismerkedett egy másik sráccal és vele találkozgatott...Amikor én ezt megtudtam azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot és nem beszéltem vele

Eléggé kiborított, hogy az idő alatt míg velem beszélt volt egy másik srác is akivel találkozott

Egy idő után újra beszélni kezdtünk, aztán részéről jött a nagy vallomás h így meg úgy szeret..

Időközben azzal a sráccal megszakította a kapcsolatot akivel velem egyszerre beszélt..

Egy idő után újra újra felbukkant a srác de a csaj lepattintotta ÁM most újra beszélnek

A lány elmondása szerint csak barátok, de engem nagyon kiborított az hogy újra beszél vele és nem bízom egy kicsit sem benne hiszen egyszer már átvert..

Hiába bizonygatja hogy nincs semmi én nem tudok bízni benne többé és folyton kiakadok

Bár "hivatalosan" nem jártunk mégis fontos számomra ez a kapcsolat de én már képtelen vagyok vele beszélni úgy hogy tudom h az a másik is írogat neki és újra az élete része



2017. febr. 11. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatból érdemes kiszállni minél előbb! Miaz, hogy nem vállalta fel hogy együtt vagytok? A haverjaként mutatott be másoknak? Nem jelentesz neki semmit! Hányszor húzzon még csőbe? Egyszer megtette! A hátad mögött fogja csinálni mindazt, amit eddig! Lépj tovább!
2017. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huhh köszönöm a választ :D

Legbelül érzem hogy ez lesz de nagyon rossz azzal a tudattal kilépni hogy neki egyből van valakije aki szeretni és hogy mindez újra megismétlődött..

2017. febr. 12. 00:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ló nincs, a szamár is kincs. Most te voltál a szamár.


Ezen meg ne agyalj! A nők sokkal könnyebben találnak pasit maguknak, mint fordítva. Ha bármikor elhatározza, akkor egy órán belül ágyban van, akár több pasival is. Ebbe törődj bele.

2017. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi kettes válaszoló...az agyam felfogja mindezt de a szívemnek nehéz elmagyarázni sajnos...

Ilyenkor az van az emberben h ő a nyomorult, a kevesebb akit eldobtak :(

2017. febr. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!