Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajta csiptem a hazugsagon?

Figyelt kérdés
A baratnommel, akivel egy eve vagyok egyutt, van egy nagyon, de nagyon komoly tema a reszerol, a munkajaval kapcsolatos. Miota ismerem, erosen erzem, hogy nem teljesen mondja el az igazat. Tobbszor probaltam mar csobe huzni, es direktben rakerdezni is nala, mert ugy gondolom, hogy nagyon hazudik, egy olyan dologban, ami erosen befojasolo tenyezo a kettonk jovojet nezve. Ha elohozom a temat (mar ezt nem tudom szep szavakkal megtenni), akkor rendkivuli mondon aggresszivva valik, es testileg bantalmaz. Jogom van feltetelezni azt, hogy hazudik nekem es ezert lesz aggreesziv velem szemben, sir, es a tobbi. Ugy gondolom, hogy hazudik nekem, mar tobben is allitottak nekem, hogy igen valoban hazudik. Nem szeretnem, hogy ez a dolog hazugsag legyen, viszont hinni mar nem tudok neki. Arra is gondolok, hogy betegesen hazudik, de nem allitom biztosan.

2017. febr. 11. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ezt elég lenne pont neki elmondanod.
2017. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog?
2017. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizikailag bántalmaz azért, mert TUDOD hogy hazudik (márpedig tudod!) akkor tuti hogy hazudik neked! Azt írtad, hogy mások is mondták neked, hogy hazudik! Mi kell még? Szakíts vele!
2017. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mar osszecsomagoltam a cuccait, mert egesz nap aludt, de megbeszeltuk, hogy csondben elvalunk vita nelkul. Lehet hibat kovetek el a bizalmatlansagommal, de betelt a pohar.
2017. febr. 12. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Azzal követnél el hibát, ha vele maradnál.

Ne lépj a nyomdokomba, és ne foglalkozz vele. Lenéz téged, és nem foglalkozik veled. Azt meg ne hidd, hogy valaha is igazat fog mondani. Az igazat kiverni sem lehetne belőle, csak te kerülnél emiatt is bajba. Dobd ki minél előbb.

Viszont illúzióid se legyenek. Minden nő hazudik, és mindnek vannak titkaik a párjuk előtt. Csak ők ezt úgy hívják, hogy "a múlt nem számít", vagy azt mondják, hogy "semmi közöd hozzá".

De soha, semmiképpen se nősülj meg!!!!!

2017. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebből a zagyvaságból a munkáról vagy a hazugságról sok nem derült ki.

De az igen, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Mi az, hogy testileg bántalmaz??? Ez már önmagában elég szakító ok.

2017. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már kétszer is kiírtál erről kérdést...

Igen, a 41 éves nőd nem csak táncol külföldön, ez egészen nyilvánvaló. Ha így lenne és szeretne, akkor abbahagyná.

Hagyd el, mindkettőtöknek úgy lesz a legjobb!

2017. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
Miért érdekes, hogy hazudik-e, ha a kérdéseid hatására bántalmaz?
2017. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!