Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnődnek van egy haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnődnek van egy haverja akiről eddig nem tudtál, csak ezzel találtad szembe magad, mit éreznél és mondanál a párodnak?

Figyelt kérdés

Féltékeny lennél, ha azt látnád, hogy a barátnőd egy férfiva beszélget ( akit te nem ismersz) és a férfi láthatóan nagyon oda van a párodért, mosolyog rá, megsimogatta a karját, közel állnak egymáshoz, és eléggé érdeklödő a férfi, de látod, hogy más nem történt köztük. Mind ezt akkor láttad, amikor megbeszéltétek, hogy elmész kocsival érte, mert elöbb végzett a munkahelyén. Után a barátnőd elköszön tőle és adnak egymásnak puszit, megölelik egymást.


Féltekeny lennél? Megkérdeznéd, hogy ki ez a férfi? Csak mert, nem igazán tudtad, hogy más férfiakkal szokott haverkodni, beszélgetni. Mit mondanál a barátnődnek?


Ha elmenne otthon fürödni, utána a szobátokban van, de a telefonját a kanapén hagyta. Láttad, hogy egy férfi keresi akinek a neve úgy van beírva, hogy

" Tomi 🙉💙" Mit tennél? Furcsálnád? Felvennéd a telefont? Vagy bevinnéd a párodnak, mert keresik..? Után megkérdeznéd ez ki volt?


Annyit elmondok a végén, hogy ő egy volt osztály társ akivel összefutott a barátnőd és megbeszélték, hogy elmennek majd valahova. Barátként találkoznak JA ÉS a férfi biszexuális, van neki egy barátja is most. Nem rég jöttek vissza Magyarországra:)


Ennek ellenére mit mondanál? Mit éreznél? Zavarna, ha elmenne a párod ezzel a férfival valahova?


L



2017. febr. 13. 08:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A barátomnak amúgy van pár lány barátja, akikkel jóban van. Ölelés, puszi nincsen. De nem zavarna az sem, ha lenne. Totál bízom a páromban és imádjuk egymást:)


Nekem meg nincsenek férfi haverjaim. Csak ez a férfi,akivel találkoztam most. Nincs köztünk semmi. Majdnem 10 évvel idősebb nálam, olyan mintha a bátyám lenne:)


De a párom nem így látja a dolgokat:((

2017. febr. 13. 08:37
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Minek kell titkolozni? Ez az egyetlen, ami irritalna.
2017. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem titkoltam! Csak nem mondtam neki. Ennyi, nem került szóba soha, hogy vannak fiú haverjaim? ( nincsenek ) csak ő volt. De nem is gondoltam volna, hogy mostanában találkozni fogunk, ezért feleslegesnek tartottam, hogy megemlítsem ki ő. Kérdezte, hogy kicsoda ez a pasas? Elmeséltem neki röviden mindent, de haragszik rám és nem érdekli, hogy van neki barátja, hogy biszex, nem tetszik neki ez az egész. :/ Pedig őszíntén elmondtam neki, mindent.
2017. febr. 13. 08:51
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha majdnem 10 évvel idősebb, hogy volt osztálytársad ?

30/f

2017. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok ő most lesz majd 30 valamikor. Hát amikor elmentem a katonaira 16 évesen ő akkor volt végzős, neki már volt érettségije is:) nekem nincsen, majd csak ezután lesz. 24 éves volt. 1 évig osztály társam volt ő utána már nem volt velem.
2017. febr. 13. 08:56
 6/17 anonim ***** válasza:
"Nem titkoltam! Csak nem mondtam neki." - komoly versenyzővel van dolgunk :'))).
2017. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha valóban biszex, és ráadásul barátja van, akkor nem zavarna.

De ha megtudnám, hogy többet akar a barátnőmtől, és csak lapított idáig, nekifutásból arconkönyökölném...

Normál hetero férfi-nő között NINCSEN barátság férfi részről, és pont.

Mesélhet bárki bármit.

Kivéve a nagy korkülönbség, nagyon eltérő személyiségek.

Nekem is van jóval idősebb "barátnő" de még csak meg se fordult a fejemben, hogy...még belegondolni is borzalom lenne.

2017. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van bizalom, nincs bizalom. Ennyi.

Van bizalom, akkor ez az egész semmit nem jelent.

Nincs, akkor mindig lesznek problémák a kapcsolatban.

Én sem és a párom sem számolt be részletesen, hogy X évvel ezelőtt, ki volt az osztálytársa, kivel tudott jókat dumcsizni és hasonlók.

Az is természetes, hogy a telómba van egy csomó női név és az ő telójába vannak pasi nevek. Az emberek állítólag, társas lények. Van mindenkinek ismerőse, barátja, kollégája, stb. Mindenkiről részletesen beszámolnánk, ezzel telne az életünk.

2017. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én sem akarok tőle semmit:) csak egy haver. A barátom azért haragszik és nem örül ennek, mert biszex és ez azt jelenti, hogy nincs kizárva, hogy rám hajt majd. De hát nem tenne ilyet!! Nekem csak egy haver, tök rendes velem, de nem érzek iránta semmit. A párom elhiszi, ő azt hiszi kamuzik nekem a haverom és rám akar hajtani. Az zavarta leginkább, hogy úgy nézett rám..nem tudom, hogy, de minden hülyeséget beképzel magának a barátom és utálja a férfiakat,tiszta hibbant, fröcsögi a butaságait és féltékenykedik,de nincs miért.
2017. febr. 13. 09:13
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindent megtudunk beszélni,de nem hoztam szóba ezt a férfit, mert már régóta nem láttam őt. Feleslegesnek tartottam.


Bízik bennem, de a haveromban nem és nem tetszik ez neki. Hát őőő kicsit kiakadt, hogy nekem így van beírva a neve a telefonomba " Tomi.." Amikor behozta a telómat azt mondta hív egy fickó, reméli nem a szeretőm-.- gúnyolódik. Akkor mondtam meg neki kicsoda ez a srác. Nem balhézott, elhitte nekem a dolgokat.

2017. febr. 13. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!