Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívemre vagy az eszemre hallgassak? A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt szeretjük egymást, sajnos kronikus betegséget dignosztizáltal nála ami később rokkantsághoz vezethet.

Figyelt kérdés
Az eszemre hallgassak és lépjek ki a kapcsolatból vagy a szívemre és maradjak vele?

2017. febr. 15. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Valóban nagyon szeretheted, ha már most lelépnél egy olyan betegség miatt, ami LEHET, hogy rokkantsághoz vezet... Még csak nem is biztos, de te már lépnel... Lehet jobb is lenne neki így, esélye lenne egy igazi társat találni, aki nemcsak a jóban van mellette, hanem a nehéz időszakokban is!
2017. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt magadtol dontsd el. Eleg baj ha az itteni valaszokra adnal. Meg csak eftelmes tanacsot se nagyon tudnak itt adni. Anyum ebbe pont benne van....de meg en se tudok nekdd jot mondani
2017. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mikor vezethet ahhoz? Lehet amugy is szakitanatok, mielott bekovetkezne a dolog.
2017. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
10-20 év után. Multiplex szklerózis a betegsége...
2017. febr. 15. 13:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na hat annyi ido alatt ha fiatal vagy, lesz meg ugyis masik kapcsolatod. Most is szakithatsz, de lehet az ido megoldja a kerdest mas problemakkal.
2017. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az sclerosis multiplex :)

De en lattam mar olyan embert aki 40 ev utan se kerult toloszekbe. Nem mindenki kerul abba ezert. Elobb vakulnak meg. Jah es...egy kis idegkarosodas nem hiszem h akar 20 ev mulva gondot okozna az orvostudanynak :)

2017. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
De undorító vagy. Szakíts vele,jobbat érdemel,mint te!!
2017. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy jöttem össze az első párommal, hogy rákos volt. Elfogadtam, támogattam, mert szerettem őt

Te nem szereted ezt a lányt

2017. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha mar most ilyen megfordult a fejedben, akkor azonnal hagyd el, mert nem szereted. jobbat erdemel, te pedig csak szanalombol maradnal vele.
2017. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyd el, hadd találjon olyan férfit, aki megbecsüli.


Anyának arthritise volt, majd SLE, apa ezt tudta, de esze ágában sem volt ezért otthagyi, és kb. 14 gyönyörű évet éltek le együtt.

2017. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!