Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy ha nem veszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy ha nem veszünk számba valakit, akkor jobban érdekeljük?

Figyelt kérdés

Fura a kérdés. Tehát amiről szó lenne: 2 és fél éve együtt vagyok a barátommal,de úgy érzem ez közöttünk már csak úgymond "kényszer",unalmas és egyhangú, mindenen csak veszekszünk. Nagyon megváltozott. 2 hete mindjárt hogy alig beszéltünk 3x,akkor is az ő hibája miatt nem,amit leszart,magyarul megmondva. Nem is keres soha,a barátaival van mindig,elkezdett folyamatosan bulikba járni.

Úgy érzem már nem érdeklem. Azt szeretném tudni,hogy ha én most nem keresem egyáltalán,akkor valami oknál fogva nem fogom újra érdekelni?! Mivel látja hogy nem tud velem azt csinálni,amit ő akar. Megbeszélni pedig ezt nem lehet,mert sosem hallgat meg,és ha elkezdem vissza sem ír.



2017. febr. 17. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen. Ha esetleg öszejössz mással, akkor lehet, hogy még inkább igen. De én nem taktikáznék a helyedben, hanem elbúcsúznék tőle. Ha nem lehet vele beszélni, akkor levélben.
2017. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legelső barátnőmmel azért szakítottam, mert nem akartam vele időt tölteni. Rájöttem, hogy akkor egyáltalán minek vagyok vele? Ezt hetedikesként levezettem. Nem nagy ördöngösség :) Hagyd el. Le se szar. Kb mint egy idegen.


Az elmúlt két hétben mi ketten majd nem ugyan annyit beszélgettünk. mint Te és a barátod... :( szomorú nem?

2017. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem annyi lenne a kérdésem hozzád, hogy olyan pasira vágysz, aki így viselkedik? Még ha van is valami problája, normális esetben egy pár ezt megbeszéli. Ha nem lehet rá számítani, mikor ilyen helyzet adódik, mi lesz később?
2017. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért vagytok még együtt?
2017. febr. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köztünk ez már így megy a nyár óta. Akkor szakítottunk, de 2 hétre rá ki is bekültünk, azt ígérte, hogy jobb lesz,mint volt,de mégsem változott semmi,a legnagyobb probléma pedig az,hogy folyamatosan hazudozik, de mindenre rá jövök és mikor kérdőjel vonom akkor engem állít be hibásnak, hogy milyen jogon csinálom ezt. Ez a helyzet nagyon furcsa,mert eddig mindig az ellentéte volt a mostani személyiségének,elítélte anno azt,amit most csinál.

A baj csak az,hogy nagyon szeretem és ugye 2 és fél éve együtt vagyunk, ő volt az első szerelmem. Ilyen helyzetekben kb egy hétig még bírom, de utána már nagyon hiányzik és nem tudok mit csinálni a síráson kívül. Ekkor pedig mindig ráírok, pedig nem szeretném,mert úgy érzem öt ez nem érdekli. Nem tudom mit tegyek annak érdekében, hogy ne hiányozzon annyira és ne akarjak vele lenni.

2017. febr. 18. 10:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Emiatt nem tudom elengedni, és végleg szakítani.
2017. febr. 18. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakít majd ő idővel... de addig is pazarlod az idődet.


ha már ő szakít, akkor hiába próbálod visszafogadni legalább stb.


De erősnek kell lenned. Ngyon. Ez egy olyan próbatétel, amit ha nem vagy képes kiállni, ha nem vagy képes megmutatni, hogy elég erős vagy hozzá, akkor nagyon-nagyon sokat buksz. IDŐT, amit visszaszerezni sehogyan sem lehet. Talán az egyetlen dolog, amit senki nem képes neked visszaadni. És te se vagy képes visszaszerezni. Észrevétlen eltűnik egy-két év még a kapcsolatban. Aztán majd írsz: "4,5 éves volt a kapcsolatunk! mindig voltak problémáink, de képtelen voltam szakítani, mert szeretem! Most szakított! hogyan éljem ezt túl? Segítsetek!"

2017. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!