Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott házasságban élünk. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élünk. Én viszont szerelemes lettem a nőbe akivel néha együttvagyunk. Érdemes egy nem nagyon működő házasságot borítani?

Figyelt kérdés
A nyitott házasságot nem Én kezdeményeztem, sőt ellene voltam. Nem akartam, hogy a feleségemet más is dugja. Közölte, hogy mindenképpen szeretne másokkal lefeküdni, és Nekem is jó lesz, mert az újdonság varázsa megmarad. Tartottam ettől a dologtól, mert beleszerethetünk valakibe, és borul az életünk. Ekkor kellett volna elválnunk szerintem, de talán gyáva voltam, vagy arra gondoltam majd lenyugszik de nem. Rendszeresen bulizni járt, összeszedett minden fiatal pasit. Csak az maradt meg hosszabb időre aki " extra" volt. Ezután úgy gondoltam ismerkedhetek Én is. De az első bulizásomon összefutottam egy hölggyel aki régen nagyon tetszett. Már elvált elég régen. Beszélgettünk, alakult minden, most úgy vagyunk, hogy együtt szeretnénk lenni. Szerelmesek vagyunk. A feleségem meg ócsárol, hogy milyen bunkó kétszínű szemétláda meg fene tudja minek mond még el. Csak azt tettem amit kért, és az történt amitől tartottam. De nem szeretem a feleségem.
2017. febr. 19. 16:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes lenne.En is ezt tennem a helyedben.

A felesegednek meg nem jogos a felhaborodasa,o akarta a nyitott hazassagot,viselje a kovetkezmenyeit.

2017. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs gyerek, gondolkodni sem kell, minek?

Sosem értettem mire jó ez a nyitott házasságosdi. Akkor minek összeházasodni? Csak a pénz felosztása miatt?

Rúgnám ki 3 lábbal aki ezzel jönne nekem. Meg is tettem, de az csak "nyitott kapcsolatot" akart.

2017. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadik fél belépése nem az oka a rossz házasságnak, hanem a következménye.
2017. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

Hát bocsáss meg, de engem nem győztél meg azzal, hogy ki kezdte ezt a nyitott kapcsolatot. Az esetek 99%- ban ugyanis a férfiak kezdeményezik, hogy saját lelkiismeretüket megnyugtassák. Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy egy férfi ilyen kompromisszumba belemenjen, hogy csak úgy hagyja, hogy a felesége keféljen világba. Max. akkor ha impotens és nem tudja megadni neki, vagy túl nagy a kontraszt közöttük, a pasi idős vagy ronda a csaj fiatal és szép pl. akkor elnézik a pasik az ilyen kilengéseket. Normális férj nem tűri el, csak úgy mondom.

Na mindegy, bárhogy is történt ha nincs más akadálya akkor én is azt tanácsolom, hogy nem érdemes folytatni egy halott kapcsolatot.

2017. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem tudom miért mentem bele. Korban 3 év van közöttünk. Nem vagyok impotens. A feleségem szereti az extra méreteket, és a fiatal férfiakat. A második pasija után gondoltam, hogy akkor Én is megpróbálom. Nem akartam a nyitott kapcsolatot, és megvoltak az aggályaim is. Na mindegy. Lehet a cégünk miatt aggódik. Egyébként azt reméltem kiveri a fejéből ezt a nyitott kapcsolatosdit. De ez kellett neki, akkor mi a gondja?
2017. febr. 19. 18:01
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon gázul hangzik ne haragudj. Gyerekeitek vannak? Mi tart össze benneteket? Össze lehet minden szrt szedni alkalmi kapcsolatoknál, még gumi mellett is, aztán érdekes lesz kezelésre járni ennyi érintettel (szeretők jobbra balra), most ha az erkölcsi oldalát nem firtatom.
2017. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Én sem értem mire jó ez, ha még gyerek sincs. Ha megtudtok állni a saját lábatokon, uzsgyi.

(Egyébként én sem tudok olyanról, ahol a pali belemenne ilyesmibe. Olyat ismerek, ahol a pali nőzik, de ha megtudná, hogy a felesége is pasizgat, dúéna-fúlna, ahogy lehet borítana mindent. Ezért a felesége titokban csinálja.)

2017. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen, össze lehet szedni minden szart. Amikor a második pasit szedte össze, azóta nem feküdtünk le egymással. Azóta Én csak azzal a nővel voltam, akibe szerelmes vagyok. Ráadásul csak úgy indultunk, hogy a régi ismeretségünk miatt barátkozunk.
2017. febr. 19. 18:55
 9/28 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy az új nőt jobban szereted, szerintem érdemes lelépni. Teljesen indokolatlan hiszti ez a feleséged részéről, hisz a nyitott kapcsolat arról szól, hogy MINDKÉT fél szexelhet mással, és mint tudjuk a testi kontaktushoz társulhatnak érzelmek is ;)


22/N

2017. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom nagyon ragozni amit az előző válaszolók írtak, de a házasság: egyenrangú felek kölcsönös, érzelmeken alapuló szövetsége. Szóval ebbe nemigen fér bele, hogy egyes dolgokat szabad az egyik félnek, a másiknak meg nem.


Én a helyedben még várnék egy kicsit ezzel a borítással, de ha amaz a kapcsolat komolynak néz ki, akkor biza lelépnék. Asszonykád meg hadd élvezze a szabadságát - ha azt akarja -, de ne a te rabságoddal együtt.

2017. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!