Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hülye, hogy harapdálom vagy ő idegbeteg?

Figyelt kérdés
Előre leszegezném, hogy idióta kérdés, meg az is, hogy ezen összevesztünk, de ez van. Röviden, a barátom egész nap szinte játszik mostanában, én meg hiába kérem, hogy pl menjünk el sétálni vagy valami. Ideges is voltam rá nyilván, de csak hülyeségből, egyáltalán nem abból a szándékból, hogy fájdalmat okozzak, elkezdtem harapdálni a nyakát. Sikerült egy nagyobbat beleharapni, ezért persze ordított velem, de nem csak annyit, hogy bzdmeg vagy valami, hanem elég sokat, meg az anyukája is felszólt, hogy mit ordít velem, erre neki is lekiabálja, hogy "nem a te nyakadba harapott bele bzd meg!" Szóval, tök jó, hogy most ők is hülyének néznek... Nem értem mért kell az egész családot bevonni...
2017. febr. 19. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ez hülye. Szórakozni se lehet vele... minek vagy vele? Pofán basznám, nem nyakon harapnám...
2017. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Kettős mérce. Ha ő harapna, vagy ütne meg úgy hogy fájjon, akkor már arra lennél bîztatva, hogy jelentsd fel azt az állatot, te meg azon vagy kiakadva, hogy KÉRDÉSRE elmondta az anyjának, hogy miért ordít veled. Kérdésedre válaszolva igen, te vagy a hülye, a fizikai agresszió nem elintézési mód még akkor sem, ha vaginád van.
2017. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Külön kiemeltem, hogy nem azért haraptam meg, mert ideges voltam rá, hanem csak úgy hülyeségből.

Szoktunk hülyéskedni, hogy birkózunk, vagy lefog (elég erősen), aztán agyon csikiz, vagy pl. amikor még kiszívós korszakunkat éltük, akkor azért az is tudott fájni, ha úgy istenigazából kiszívnak, szóval mi ilyenek vagyunk, nem kíméljük egymást. Amúgy meg ütött már meg ő is, meg én is őt, de egyáltalán nem erőből. Nem csinálok belőle gondot, hogy "jaj megütött egy nőt, ez azt jelenti, hogy agyonfog verni..."

2017. febr. 19. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Ha a durvulás belefér a kapcsolatotokba tettekben, akkor azon sem kellene kiakadni, ha szóban történik. Végülis ez a kevésbé súlyos.


Lépj túl rajta.

2017. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyiktek sem az.


A nyak egy ilyen érzékeny terület - nem egyszerűen csak a bőr vékonysága miatt, hanem azért is, mert ha sérül, az könnyen életveszélyes tud lenni. Ez úgy nagyjából a zsigereinkben is van, hogy ha baj van, akkor "behúzzuk a nyakunkat", ugye...


Szóval a barátodnak nem egyszerűen fájt a dolog, hanem még mellé egy jókora frászt is kapott tőle. (Amiről viszont nem dumál a férfiember, pláne a nőjének nem.)


Szóval jobb, ha eztán a fogaiddal messzire kerülöd a gigáját. :)

2017. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ésakkorapistikeelvette a homokozolapátot! Brüüüüüü!
2017. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. ha a másik játszik, ír, stb., NEM zavarjuk, vagy szólunk, hogy egy órácskára mozduljunk már ki.

2. a nyakkal óvatosan, tudod, milyen kellemetlen, ha úgy igazán megharapnak

A párom (ffi) szokta harapdálni, mert felizgat vele, és imádom, de előfordult, hogy véletlen úgy vállon harapott (elég rendesen felszisszentem), hogy öt nappal később is kivehető volt a fognyoma... ha ezt a nyakamnál játsza el - ahol csak minimális, vékony bőr van -, lehet elkezd vérezni is, de hogy piszkosul fájt volna, az biztos.

2017. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!