Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, szerintetek min kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek min kell változtatnom, ti mit gondoltok mind erről, miért nem ért meg a barátom?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nagyon igénylem, hogy egyedül legyek néha. Egésznap emberek között vagyok, a barátaim körbe vesznek és a párommal is sokat vagyok. A hét vége felé már mindig elegem lesz kicsit a világból, ilyenkor egyedül szeretek lenni és nem akarok senkit látni. Este elmegyek, fogom a kabátomat felkapom magamra, heccet a fülembe, zenét bekapcsolom és minimum egy 1 - 2 órát sétálok a városban. Pár nappal ezelött voltam a városban és egyedül beültem egy kocsmába, ahol kértem sört. Nem szerettem volna senkivel se beszélgetni, nem gondoltam, hogy valaki mellém ül és majd kommunikálni akar velem. De egy "idősebb" férfi ( 30-as) odajött és egy kellemes beszélgetést folytattunk, történt egy kis eszme csere. Utána szerettem volna már haza menni, és volt olyan rendes ez a férfi, hogy felajánlotta, hogy haza visz, mivel kocsival volt. Bíztam benne, nem gondoltam, hogy bármi probléma lett volna,nem fognak elrabolni, megerőszakolni és 99%ig biztos voltam abban is, hogy nem egy szervekereskedővel volt dolgom. Haza vitt, a barátom már nagyon hiányolt, hívott is amúgy, de csak facebookon üzentem neki, hogy nemsokára otthon vagyok. Amikor a lakásunk elé vitt a férfi akivel a kocsmában beszélgettem, a párom kijött elénk és már akkor kicsit türelmetlennek láttam. De nem kérdezett semmit. Elköszöntem az idegentől, de a pasas adott nekem 2 puszit. Nem akartam elutasítani, tök rendes volt és nagyon barátilag kezeltük a helyzetet. Megköszöntem neki a fuvart és ennyi volt.


A párom azthitte, hogy hazudtam neki és találkozóm volt. Ami nem igaz, és ezt neki is elmondtam. Elhitte ( talán..) végig veszekedte velem az estét. Olyanokat "dobált" a fejemhez, hogy felelőtlen vagyok, idegen férfinak a kocsijába képes vagyok beülni, egy hü...lye gyerek vagyok, valami zűr lehet a fejemben, direkt kerülöm őt, biztos, hogy van valakim, vagy kavarok a háta mögött, a türelmével játszok és a bizalmával stb. Azért is bosszankodott, hogy megpusziltam ezt az idegen férfit és mosolyogtam rá, nem érti miért néztem rá olyan bájosan és állítólag ezzel túl messzire mentem már. Amikor kidühöngte magát, becsapta a fürdő ajtót és ha jól tudom, kb éjszaka 2 óra környékén jött az ágyba csak. Mondtam neki, hogy ne haragudjon rám és beszéljünk meg minden. Elutasító volt és durva. Amikor átöleltem és a fejemet a melkasára raktam kihúzta magát alólam, kicsit odébb lökött és eltolt mindkét kezével aztán hátat fordított nekem.


Legutóbb kedden volt egy hatalmas veszekedésünk amikor már ott tartottam, hogy elsírom magam. A párom este ért haza, mert a munka után felment az öccse lakására valamiért így ott maradt kicsit. Szóltam a barátomnak, hogy elmegyek vásárolni és nem tudom mikor érek haza. De tudom, hogy az egész hihetetlen, és abszurd.. de az adatkapcsolatomat nem kapcsoltam be így nem küldtem el facebookon az üzenetet. Akkor még felsem figyeltem erre, csak lenyomtam a küldés gombot aztán zsebre vágtam a telefonomat és kb 2 órát elvoltam csak a boltokban ( tescoban és a sparban) 9 óra környékén végeztem. A párom hívott, pont akkor amikor mentem már haza felé busszal. Olyan számonkérő volt és dühös, azzal indított, hogy hol vagyok már megint, kivel vagyok, miért nem szóltam neki. Rögtön kezdtem azzal, hogy megírtam neki, hogy merre leszek, de ő azt mondta nem kapott tőlem üzenetet. Én pedig tudtam, hogy jeleztem neki és ezen kezdtünk el veszekedni. Természetesen otthon nem tudtam neki megmagyarázni semmit, hazugsággal vádolt azthitte rosszban sántikálok, megcsalom valakivel. Pedig láthatta a szatyrokat is. Az elég bizonyíték lehetett volna, hogy tudja nem hazudok neki. Már mindenről szó volt utána, hogy én komplikált eset vagyok, öntörvényű, úgy csinálok mintha fogva tartana és mindig szabadságra vágyom mellette, nem akarja elfogadni, hogy néha egyedül akarok lenni, közelebb akar hozzám kerülni, de úgy érzi egy világ választ el bennünket és kizárom őt, falat emelek kettőn közé. Mind ezt úgy adta elő, hogy kiabált velem és fel alá járkált a nappaliban, amikor megakartam nyugtatni akkor meg rám ripakodott, hogy ne nyugtassam és ne csináljak úgy mintha annyira sajnálnám, hogy pocsékul érzi magát.


Csöndes lány vagyok sajnos és tényleg nehéz eset, de amikor megismert engem ő ezt tudta és azthittem így elfogad. Úgy gondolom én is hibás vagyok és jóvá akarok tenni mindent. De ő 2 - 3 napja olyan döntésre jutott ami lehet sok mindent megváltoztatna.

1. Nem akarja, hogy este, egyedül, 8 után ténferegjek a városban. Szerinte ez nem helyén való, megunta, hogy idegeskednie kell és aggódnia miattam, hogy ne sodorjam magamat bajba.

2. Nincsen több olyan nap amikor kizárom őt oly annyira, hogy nincsen szex, kerülöm őt és nem lát egésznap igazából.

3. Ha valahova elmegyek, akkor inkább hívjam fel, de ne hazudozzak neki, hogy azért nem kapta meg az üzenetem, mert nem kapcsoltam be az adatforgalmamat. De tényleg csak én voltam a ba....lfa...sz és nem vettem észre, hogy sikertelen volt a küldés.

4. Úgy gondolja beszélnünk kell mindennap ezentúl rólunk, kettönkről, róla és rólam. Változást akar, sokkal több időt velem tölteni.



Gondolom nem érezhető ennek most a súlyossága és nem is tűník ez nagy problémának. De engem ez a pár hét folyamatos veszekedés és a bizalmatlansága a túlzott féltése már elszívta minden erőmet és elkeserít ez.


Nekem tényleg szükségem van az egyedül létre, olyankor senkit sem akarok látni. Egy barátot, ismerőst sem. Lehet ez baj, vagy beteges, de tényleg olyankor egyedül vagyok, néha egésznap és elvonulok a szobába, elmegyek egyedül kajálni, vagy este sétálok a városban. De ha a páromat láttam akkor nem volt szex az nap és csak pár dolgot beszélünk meg olyankor aztán elkerülöm. Ő viszont mintha csak jobban ragaszkodóbb lenne akkor és volt rá példa, hogy velem akart jönni, ha mondtam neki, hogy ne...de átöleltem és megpuszilgattam..ennek ellenére megsértődött és folyamatosan megjegyzéseket tett, sérelmezte ezeket a dolgokat.


Tudjátok én nagyon szeretem a barátom. Már 2 éve együtt vagyunk és boldog vagyok vele. Sokáig minden rendben volt és még most is így lenne...Igazából mindennap vele vagyok, heti 1x van amikor nem..de mindennap látom, megölelem, megcsókolom, van szex, sokat beszélgetünk, moziba járunk, étterembe, nem rég voltunk koncerten stb. Kimutatom az érzéseimet és lehet hihetetlen, de tényleg ragaszkodó vagyok és ez látszik rajtam amikor vele töltöm az időmet. Ő ilyenkor szerintem a fellegekben jár és nagyon boldognak látom, ha kicsit rajongani kezdek érte és ha hozzábújok, megérintem, megcsókolom, vagy csak annyit mondok neki, hogy "hiányoztál" " szeretlek" szeretetettel néz rám és magához szorít. Mindketten bújosak vagyunk és imádjuk egymást. Nekem ő olyan mintha a másik felem lenne. Mindent elmondok neki, azért is gondolhat szerintem nem normálisnak...de ő sem egy könnyű eset. Sok szép közös emlékünk van már és a párom nem csak a szerelemem, de a legjobb barátom is. Nem akarom őt elveszíteni soha!! Számtalanszor elmondtam neki, hogy szeretem őt, bízzon bennem, nem hagyom cserben, nem hagyom el stb. A napok során minden hiába...féltékenykedni kezdett, azért is dühös volt rám, mert megöleltem nem rég a testvérét és megigazítottam az ingjét. Úgy nézett rám, hogy azthittem felnyársal a tekintetével. De tudom, hogy soha nem bántana engem, nem bántalmazott, nem ért hozzám durván, nem volt erőszakos!!


Nagyon rosszul esik, hogy így viselkedik velem. Nem értem miért gond, hogy hetente 1x egyedül akarok lenni és nem kérek az emberekből. Hozzáteszem a párom sokszor hiányzik és volt olyan, hogy a telefonomba séta közben az üzeneteinket nézegettem vissza vagy a képeket amiket csináltunk közösen azokat bámultam. A barátom mindig eszembe jut és gyakran gondolok rá.


Szerintetek mit tegyek most?

Miért nem akar megérteni engem?

Miért lett hirtelen ilyen hamar türelmét vesztő ember?

Mit tegyek?

Szerintetek is van valami rossza a viselkedésemben? Mit kell változtatnom?



L



2017. febr. 19. 23:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem teljesen jogos, hogy kiakadt. Szeretne minél több időt veled tölteni, kiharcolod, hogy egyedül akarsz lenni "Nekem tényleg szükségem van az egyedül létre, olyankor senkit sem akarok látni", nagy nehezen elfogadja, aztán egy idegen férfival térsz haza a kocsijában és puszival és mosollyal köszöntök el. Akkor már inkább vele lettél volna, vele mentél volna el sörözni, sétálni. Így most jogosan azt hiszi, hogy azért harcoltad ki, hogy egyedül lehess, hogy idegen férfiakkal kocsikázgass és szórakozz. Teljesen jogos, hogy kiakadt. Ilyenek után, meg fogalma sincs, hogy hol vagy és nem is kap róla értesítést, hát én is kiakadnék. Felelőtlen vagy, akár el is rabolhattak volna. Szegény párod, meg csak annyit tud, hogy bárki kocsijába beülsz, akit egy este ismersz meg és nem is mondod el neki merre jársz, mert "adatforgalmat nem kapcsolod be".
2017. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

Csatlakozom az #1es válaszolóhoz.

Ezzel, hogy egy férfi vitt haza, és a többi, eljátszottad a bizalmát. Megbocsájt, hisz neked, de vakon bízni soha többé nem fog már.

Nekem viszont az a benyomásom, hogy egy őszinte csajszi vagy. De ez most nem segít rajtad.


Most döntened kell. Mi a fontosabb? A barátod, vagy az egyedüllét? Csak ezek közül választhatsz, nincs megosztás. Vagy 7nap barát, és 0nap magány. Vagy 0nap barát, és 7 nap magány.

2017. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1#


Igen, ezt gondolja a barátom. Ez a sörözés és hogy egy idegennel voltam. Egyszer történt ilyen, nem akartam felelőtlen lenni. Amúgy tudok magamra vigyázni, nem kellett volna túlreagálnia ezt, csak mert lány vagyok. De belátom ez rossz döntés volt és nem akartam, hogy mást feltételezzen. Semmi rosszat nem akartam neki.

2017. febr. 19. 23:56
 4/25 A kérdező kommentje:
2# a barátom mindenkinél fontosabb nekem. De begolyózom, ha nem lehetek néha egyedül. Amióta abba hagytam a sportolást, semmi sincs ami lefoglalna, elterelné a gondolataimat és kitisztulna a fejem. Amikor egyedül lehetek kicsit akkor is mindig kattog az agyam, de nyugodtam megyek haza és tényleg hiányzik a párom. Mindig eszembe volt és van is. Most is gondolok rá és ő jár a fejemben, pedig mellettem alszik. Nem akartam őt megbántani a viselkedesémmel, fáj, hogy neki ez mind ennyire rosszul esett és nem akar bízni bennem 100%osan. Ez a legrosszabb.
2017. febr. 20. 00:02
 5/25 A legrosszabb ***** válasza:
78%
Tökéletesen egyetértek az #1-es hozzászólóval. Fordított esetben te mit gondoltál volna, ha a párod azt mondja, hogy egyedüllétre vágyik, aztán egyszer csak egy miniszoknyás platinaszőke bombázó őzike fuvarozta volna haza, akivel a szemed előtt még puszilkodtak is volna? Gondolom, nem durrognál. ;D
2017. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos neked fogalmad sincs arrol hogy ez hogyan eshet a baratodnak. Egy olyan ragaszkodo embernek mint o, az hogy nem akarsz vele lenni az egyenlo egy elutasitassal.

Tudom, mert nalunk forditva megy ez. Most mar megszoktam es elfogadtam, hogy o ilyen es mar nem valtoztatnam meg.

2017. febr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Te biztos lány vagy? Hogy a jó manóba mersz beülni idegen pasasok mellé? Pláne ha ilyen egyedüllevős vagy (én is), de soha a büdös életben nem ülnék be idegen mellé, ha meg meg akarna puszikálni, még fel is pofoznám.


Nincs eszed.

2017. febr. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#5 Igen, nekem sem esett volna jól, biztos, hogy furcsa lett volna az a szituáció, de ismerve magamat és a páromat is ez lehetetlen helyzet lett volna. Az ilyen fordított esetekbe nem szoktam belegondolni, természetesen érdekel, hogy mit érez a másik, nem akartam megbántani őt. De úgy érzem, hogy túlreagálja.

Ő is és én is tudok vigyázni magamra!! Nem raboltak volna el és nem történt semmi. Valószínű, hogy soha többet nem is látom azt az idegen férfit. Amúgy a párom rendőr vagyis 1 éve dolgozik rendőrként azóta jellemező rá nagyon, hogy ennyire aggodalmas.

2017. febr. 20. 05:56
 9/25 A kérdező kommentje:
7# Szerencsére mások vagyunk, nem vagyunk egyformák. Lehet felelőtlen voltam. Utólag látom már, hogy ez kicsit felháborító lehet. De a páromnak ez csak hab volt a tortán, mert már elötte is gondja volt velem. Nagyon idegörlő mindennap azt hallgatni, hogy ezentúl és ezt ne csináljam. Arról nem akar hallani, hogy elválnak útjaink, ezt hamar megbeszéltük..mégis csak veszekedni képes velem és úgy akar kompromisszumot kötni, hogy ő nem enged semmiből.
2017. febr. 20. 06:04
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Kezdjük azzal, elvonulsz a világtól, aztán egy vadidegen férfi autójából szállsz ki a ház előtt, és még puszilkodtok is.

Elég félreérthető helyzet, a barátod, ha lehiggad, és jobban belegondol, rá fog jönni, ha megcsalnad, nyilvan nem viteted magad haza,es a ház előtt szállsz ki.

Ettől még a bogarat elultetted a fülébe.

Mellesleg nagyon felelőtlen vagy, ugyan nem vagy már gyerek, de pont úgy viselkedtel.

99% biztos voltál benne, nem lesz baj, ha hazavisz, néha az az 1% jön be....


"Haza vitt, a barátom már nagyon hiányolt, hívott is amúgy, de csak facebookon üzentem neki, hogy nemsokára otthon vagyok."


Ez itt kicsit fura nekem.

Elmentel pár órára, és már hivogatott az ember.

Rendben, lehet aggódott, de könyörgöm, felnőtt nő vagy.

Szerintem semmi gond nincs azzal, ha hetente egyszer, vagy akár kétszer elmesz, és setalgatsz a városban,mert kicsit egyedül szeretnél lenni.

Ennyi magánszféraja legyen már az embernek egy párkapcsolatban.

Főleg, mert a szövegből az jött le, együtt is éltek.

Mi lenne, ha eljarnal kocogni például heti 2x?

Barátod tekerne melletted biciklivel, vagy megallsz nyújtani, és be kéne mobilon jelentkezned? :D

Vicc.

Szoval ebből a szempontból meg kell, hogy vedjelek,de tény, óriási butasagot csináltál, azzal a fuvarral és az utána történő dologgal.


"Már mindenről szó volt utána, hogy én komplikált eset vagyok, öntörvényű, úgy csinálok mintha fogva tartana és mindig szabadságra vágyom mellette, nem akarja elfogadni, hogy néha egyedül akarok lenni, közelebb akar hozzám kerülni, de úgy érzi egy világ választ el bennünket és kizárom őt, falat emelek kettőn közé"


Kompromisszum,tisztelet,es kommunikáció.

Mindkét fél részéről!

Az más kérdés, hogy valóban vele élsz e, vagy mellette?? (ugye érted)


Az el nem küldött uzenetrol nem is tudom mit mondjak... inkább semmit.


"1. Nem akarja, hogy este, egyedül, 8 után ténferegjek a városban. Szerinte ez nem helyén való, megunta, hogy idegeskednie kell és aggódnia miattam, hogy ne sodorjam magamat bajba"


Valóban nem szerencsés, ha egyedül járkálsz este a városban, de felnőtt ember vagy!!!!!

Ha este 10-kor érsz haza, abban sincs semmi.

Felhivod, vagy dobsz egy üzenetet, ennyi.

Azért más lenne, ha éjjel kettőkor járnál haza.

Az nem frankó.

Gondolom nem erről van szó.


"2. Nincsen több olyan nap amikor kizárom őt oly annyira, hogy nincsen szex, kerülöm őt és nem lát egésznap igazából."


Kinek mennyi igénye van?

Azért nem úgy van az, hogy megmondja, márpedig ez így lesz.

Ha túl nagy a különbség szex terén, igényeket illetoen, az elég nagy baj.

Mekkora a különbseg?


"4. Úgy gondolja beszélnünk kell mindennap ezentúl rólunk, kettönkről, róla és rólam. Változást akar, sokkal több időt velem tölteni."

"

"Igazából mindennap vele vagyok, heti 1x van amikor nem..de mindennap látom, megölelem, megcsókolom, van szex, sokat beszélgetünk, moziba járunk, étterembe, nem rég voltunk koncerten stb."

Első ellentmondás a szövegben.

Heti 6 napot együtt vagytok, de többet akar veled tölteni.

Hm.

Mennyit is vagytok pontosan együtt egy héten?

Kommunikáció, kompromisszum.


"Nekem ő olyan mintha a másik felem lenne. Mindent elmondok neki, azért is gondolhat szerintem nem normálisnak..."


Második ellentmondás a szövegben.

Fentebb azt írtad, hogy panaszkodik, kizarod az életedből, itt meg azt, mindent elmondasz neki.

Most akkor hogy is van ez?


Hibaztal, ez nem kérdés.

Az a fuvar kiboritotta a bilit.

Mit tegyél?

Ha kicsit lehiggad az ember, uljetek le beszélgetni, kérj bocsánatot.

Ami nekem furcsa ebben a történetben, hogy a "fuvaros balhé és el nem küldött uzenet" előtt is ilyen ragaszkodó, radtelepedo volt az ember,csak nem vetted eddig észre, vagy emiatt a szerencsétlen eset miatt lett ilyen?

2017. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!