Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy 20-as êveiben járó pasi összejön egy nála jóval idősebb nővel?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább abnormális!
2017. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Normàlis,így mindkét fél jól jàr.
2017. febr. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha fordítva lehet,akkor akinek tetszik miért ne.
2017. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

26 vagyok, és most ismerkedem egy 29 éves nővel.

Elképesztően hasonlít az életfelfogásunk, teljesen más mint a korban hozzám illő pl 20-22 évesek.

Sosem voltam még idősebb lánnyal, nem tudom lesz-e valami az egészből, de legalább egy személyes talit mindenképp szeretnék vele :)

2017. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ööö... mit jelent az a "jóval"? Konkretizálnád?


Mert hát itten a kolléga már a három évvel idősebb nőt is ilyennek érezte. ;)

2017. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4: A 3 év semmi, főleg nem "jóval" :)
2017. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak kora van az illetőnek hanem személyisége is amit megszeretett a srác. Ha békés, harmónikus a kapcsolat s boldogok, kiegészítik egymást hát sok sikert nekik.
2017. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Önmagában a kor semmit sem jelent.A személyiség,életfelfogás stb. ezek számitanak.
2017. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

utsó:

ebben azért nem biztos hogy egyetértek...mondjuk elrugaszkodván a kérdéstől, de szted egy 20 éves lány, összeillik egy 35-40 éves férfivel? komoly kapcsolatra stb?

Azért ne már...főleg ahol nyilvánvaló hogy "apa" vállalkozó, fux van, luxus van, pénz van, csak épp ész nincs, és ezért van 20 éves nővel, mert a 30 asok már mind kikosarazták...

De ha megkérdezed a lányt, még ő van felháborodva, hogy ki az aki megkérdőjelezheti a kapcsolatuk, hisz az őszinteségen alapul...jah, gondolom akkor is vele lenne, ha pl csak egy szimpla melós lenne valamelyik gyártósor mellett. Valószínű...igen...

2017. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9#

Komolyan gondolom.

Én ismerek olyat,hogy egy 23 csinos lány egy 44 éves faszival van,aki egyáltalán nem gazdag,nincs 3 luxus autó,nagy budai villa stb..

Egy hétköznapi dolgozó ember.Szeretik egymást és ennyi.

És a kor nem mérvadó semmiben hidd el.

Sógorom 46 éves de kb.egy 16 éves szintjén áll.Nem értem,hogy nővérem mit szeret rajta.Egy gyerekes kis suttyó,tini aggyal gondolkozik.

És van egy 21 éves ismerősöm aki viszont annyira érett és komoly gondolkodásu ,hogy elképesztően tisztelem érte.

Pedig fiatalabb tőlem is de ettől függetlenül felnézek rá és mimt mondtam nagyon tisztelem.

Szóval a kor nem számit,csak az ember.

Viszont hate ezzel nem értel egyet,akkor azt is megértem.Nem vagyunk egyformák.

Minden jót.

2017. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!