Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
A párom mentálisan beteg, az utóbbi időben egyre sűrűbben jön ki rajta. Ez azt jelenti, hogy nem szól senkihez, szinte csak alszik, sokat van szabadságon. Egy olyan apróságon borul ki, ami megoldható lenne. Nekem ebből már elegem van (bocs), jelenleg munkát keresek, van két gyerekünk, nem léphetek le csak úgy, rájuk is gondolni kell. Legszívesebben itt hagynék mindenkit, elköltöznék, éljenek ahogy akarnak. Csak a gyerekeket sajnálom, hogy így nőjenek fel. Ti mit tennétek?

2017. febr. 20. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Támogatnám abban, hogy szakemberhez forduljon (függetlenül attól, hogy akarok-e vele tovább élni, vagy sem, de a gyerekek érdekében ez mindenképpen fontos lenne).
2017. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a tünet azt mutatja, hogy ott neki mindenképp több van a háttérben némi apróságnál. Ezért is alszik ennyit, valamit tudatosan nem képes megoldani.
2017. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt embert nem olyan egyszerű arra rávenni hogy szakemberhez forduljon.Főleg ha mentális vagy egyéb mas tartós betegsége van,mivel nem kényszerítjető ugye egy bizonyos kor utan.Peraze nem írtad milyen betegség pontosan.Ez nehéz.Szinte lehetetlen kategória,talán neked kéne elmenned pszichológushoz vagy szakemberhez aki segíthet hova fordulj ilyen helyzetben.
2017. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyerekek amúgy miért mennek a levesbe nálad? Egy mentálisan beteg emberrel hagyd őket inkább ahol rossz gyerekkoruk lessz inkább mert zavarják a te nyugalmad vagy mi?
2017. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A párom pánikbeteg, volt már pszichiátrián. Beszámítható, nem közveszélyes. Szed gyógyszert, de az utóbbi időben már az sem hat. Most ki fogtok röhögni, de egy rozsdás csavar miatt képes kiborulni. De szerintem több van a háttérben, csak nem akarja elmondani. A gyerekekkel kapcsolatban annyira lehet rá számítani, hogy elhozza őket az iskolából, de nem foglalkozik velük. Én sem szeretném vele hagyni őket, de sajnos nehéz olyan munkát találni, ami 8-4-ig tart. Pont most voltam állásinterjún, és vagy nappali fél ötig fél hatig tart, vagy éjszakai. A szüleire nem nagyon számíthatok, ezt már bebizonyították. Nem tudom mit tegyek. A gyerekek még kicsik ahhoz, hogy egyedül ellegyenek.
2017. febr. 20. 10:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs, reggel fél öttől este fél hatig tart a munka.
2017. febr. 20. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Vitesd be az orvosához, és írjanak fel neki mást, menjen pszichoterápiára, isten tudja, de a gyerekeknek nem lesz jó ez így.

Vagy hagyd ott, de a srácokat vidd magaddal - semmiképp ne hagyd a beteg anyjukra.

2017. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az apjuk beteg. De nem beszámíthatatlan. De nem is hagynám rá.

Köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!