Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha engem okol amiért nem tud felejteni?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyok a barátomma, ő viszont időről-időre az exe után vágyakozik, és engem is hibáztat amiért nem tudom elfeledtetni vele őt. Emellett, amikor nincs a felszínen a probléma, nagyon jól elvagyunk, úgy érzem ő az igazi.Mit tehetnék, hogy ez a probléma megoldódjon? Nem akarom elveszíteni.
2017. febr. 20. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez igen aljas dolog! Téged hibáztat amiért nem tudod feledtetni vele az előzőt??? Ez nagyon meredek!!!

Szakítás után talán nem kellett volna fejest ugrania egy következő kapcsolatba, hanem le kellett volna zárni az előzőt. Mert pont ilyen igazságtalan, mérgező dolgokat tesz az új kapcsolatba, alázza a másikat, mikor az új nem is tehet semmiről.

De remélem ilyenkor nem érzel tényleg bűntudatot!?

Mégis mit kellene tenned hogy urasága el tudja felejteni az előzőt?

40f

2017. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az igazi. A nők önáltatásban a legjobbak komolyan.
2017. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy szánnivaló, gyenge ember. Nem volt képes tiszta lappal belépni veled egy kapcsolatba mert ez így kényelmesebb volt számára. Majd jó dolgában van képe téged hibáztatni, hogy ja amúgy mit képzelsz nem vagy olyanjó mint az ex s ott még jobb dolga volt.

Ahelyett, hogy iparkodna örülni.

Te mindig második akartál lenni?

Amint ezt kiejtené rámosolyognék,összeszedném a maradék méltóságomat és megmondanám neki ahogy sétálok ki az ajtón, hogy akkor sok sikert az exével való álmodozáshoz ha neki ez kell. Ehhez nem kell aszisztálni.

2017. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépen csendesen vállald magadra, majd a következö percben örökre rugd ki.
2017. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elég jó pótlék? Jajj de szomorú...

Neki nem te kellesz. Komolyan neked ő az igazi?? De miiiééért??

2017. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kedves párod egy szánalmas, kapcsolatfüggő, önző nyomorék, mondd, komolyan mit veszítenél azzal, ha eltűnne az életedből? Azt ugye tudod, hogy ha ennyire nyíltan második vagy, akkor soha nem leszel első? Előbb fog egy harmadik csaj elfeledtetni mindkettőtöket az ex-szel, minthogy veled valaha változna a kapcsolata. Komolyan inkább megvárod és közben tönkremész, eszednél vagy?? Kaparj már össze magadban legalább valami minimális önbecsülést és vágd ki ezt a taplót a búsba, sírjon az exe után egyedül, nem kell hozzá a segítséged.
2017. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Aki ennyire ostoba es vak, azon nem tudom, hogyan lehetne segiteni.
2017. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Küldd vissza az exéhez!


Ha van eszed menekülsz, ez egy idegbeteg őrült!!!

2017. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah szerintem is,Menjen az exhez,ha nem tudja elfelejteni,+még el is mondja...haááát,azert ez neked volt egy elég eros szúras.Lehet így akar rávenni hogy szakíts mert ő nyuszi hozzá.
2017. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem szakíts vele ennek így semmi értelme !Az exét szereti meg mondjuk öreg hiba hogy rögtön a szakitast követően màsik kapcsolatba ugrik !Szànalmas!Ha a pàrom ezt mondta volna màr rég lapàtra tettem volna!:D
2017. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!