Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen latom ezt a lanyt par percre, hogyan kozeledjek fele?

Figyelt kérdés

Altalaban hetfonkent es szerdankent latom ezt a lanyt egy par percre amig villamosra var. Iszonyuan tetszik nekem, de nem tudom, hogyan kozeledjek fele. 19 vagyok de 5 evig tarto parkapcsolatom volt aminek ket honapja lett vege es oszinten szolva rajta kivul meg nem szolitottam meg not :) illetve beszeltem persze lanyokkal de nem ilyen szandekkal. A kulsommel nincs gondom, magas vagyok jokepu es szerintem normalis vagyok egyebkent :)

Az a gond, hogy nincs egy olyan szituacio ahol kezdeni tudnek vele peldaul nem egy szorakozohelyen vagy barba vagy osszejovetelen talalkozunk az teljesen mas volna. En sem szeretnem annyira ha az utcan zaklatna valaki, csak ebbol indulok ki, de lehet tevedek. Az is zavar, hogy eddig csak egyszer tudtam szemezni vele, legeloszor mert altalaban lefele nez es siet :/ Legalabb annyi lenne, hogy biztosan tudom hogy tetszek e neki. Mondjuk szerintem tetszenek neki, altalaban felfigyelnek ram a lanyok. Nos szerintetek? Nem akarom feladni, ugy megfogott ez a lany, olyan aranyosnak latszik.


2017. febr. 20. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha én vagyok, akkor kezdeményezz. Jól esik de megmondom hogy van barátom.
2017. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eleg valoszinutlen hogy te vagy :)
2017. febr. 20. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van pasid miért akarod hogy kezdeményezzenek első? Gyanús vagy te nekem
2017. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Körömcsiga ***** válasza:
Ha eddig se volt semmi, mit veszithetsz? Kérdezd meg, hogy szeret-e villamosozni? :D Az őszinteségtől még senkinek nem lett baja. Esetleg rákérdezel, hogy mivel gyakran jártok ugyanarra, nincs-e kedve beszélgetni stb.
2017. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!