Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon flörtöl, vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon flörtöl, vagy sem?

Figyelt kérdés

A páromat(21/F, 1,5 éves kapcsolat) anno az exe megcsalta, ezért a párom facebookon kezdett el nőzni, ismerkedni, flörtölni, és minden lányt bejelölt.

Aztán jöttem én. Nagyon félt velem összejönni(tartott tőlem mert én teljesen más körökben nőttem fel, mint ő, amit el is mondott). Kb. fél éve ismertük egymást, amikor mondta, hogy még mindig flörtöl csajokkal, de mostmár abba hagyja(ekkor már nem találkozott velük).

Összejöttünk. Tényleg szerelmes belém, a legjobb barátai, szülei, mindenki szerint kicserélték a párom. Ennek ellenére még mindig 0-24-ben a telefonját nyomkodja, ha együtt vagyunk akkor se bír ki egy órát, hogy ne nézzen fel facebookra. Múltkor megkértem, mutassa meg, mire kiakadt, hogy én ennyire nem bízom benne?

Aztán felvillant egy beszélgetés egy tök idegen lánnyal, aki elküldte a farát a barátomnak, mire közöltem a páromnak, hogy ugye ezek után nem fogtok beszélni? Le is tiltotta a csajt.

Ezek után bejelölt egy kamu facebook engem, amiben közölte, hogy el fog árulni a páromról egy-két titkot, mire kiderítettük ki az(anno megharagudott mert a párom nem találkozott miatta velem).

MINDEN szabadidejét velem tölti, ennek ellenére heti 4-5 új lány ismerőse van. Engem arra neveltek, hogy mindig kérdezzem meg, ha zavar valami, úgyhogy megkérdeztem tök nyugodtan, hogy ezeket honnan ismeri, mire rámförmedt, hogy mostmár fejezzem be, azt lájkol amit akar, és igen, fog is.

Pisilni is viszi a telefonját, ott is facebookozik, sőt, fiú létére 40 percig fürdik minden nap, mert közben facebookozik(ha pl. romantikáznánk és közli, hogy gyorsan lefürdik és utána összebújhatunk filmezni, akkoris 40 percet fürdik, és közben fent van egyfolytában mert szokott nekem is írni fürdés közben).

Munka közben is fent van.

Amikor közöltem, hogy elegem van, az volt a válasza, hogy ne féltékenykedjek, mert ha nem akarna velem lenni, már nem lenne efelől nyugodt lehetek.

Lehet, hogy én volnék túl bizalmatlan?


2017. febr. 20. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azért elég gáz. Egyrészt hogy folyton a face-n lóg, mert ez már függőség, másrészt a legjobb védekezés a támadás ugye. Én ezt nem tűrném a helyedben sokáig. 37F
2017. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem ez nagyon bánt, mert amúgy meg rengeteg helyre megyünk el, nagyon egy szinten van a humorunk, bármiről el tudunk beszélgetni, tehát tény és való, hogy nem szívesen hagynám veszni, de nem hajlandó erről kultúráltan beszélgetni.
2017. febr. 20. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha ezt nem tudjátok megbeszélni, akkor később is lesznek gondok. Jó lenne ha leszakadna a telefonjáról és inkább veled foglalkozna.
2017. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt írod: " ..ne féltékenykedjek, mert ha nem akarna velem lenni, már nem lenne efelől nyugodt lehetek." Érdekes a válasza. Ezzel nem azt mondta,hogy nem csal meg, csak azt,hogy Veled akar lenni...


Lehet egyébként,hogy nem csal meg, csak vágyik az új, izgalmas online flörtökre, de számomra ez is zavaró lenne. Ha velem van ne jelölgessen be - és persze kérdés,hogy akkor milyen szándékkal is teszi- idegen csajokat. Ne mond,hogy ez a viselkedés belefér egy kapcsolatba!

2017. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha még csak egy-két lánnyal beszélgetne teljesen semleges témákról pár naponta egyszer azt mondom oké. De így hogy konkrétan láttad milyen képet küldözget neki az egyik csaj... barátomnak régen a (volt) legjobb lány barátja küldözgetett melltartós meg bikinis fotót, ezt mind úgy hogy barátommal már egy éve jártunk. Elvileg azért volt ez mert hogy a csaj önbizalomhiányos ezt hagyjuk már :D ha esetleg neked is ezt mondaná a barátod akkor el ne hidd. Én megmondtam a barátomnak őszintén hogy emiatt én nem tudok kedves ismerősként tekinteni a barátjára (emelett voltak más dolgok is) és hogy sajnos neki kell lépnie valamit mert így előbb utóbb tönkre megy a kapcsolatunk. Szépen lassan leépítette a csajjal a kapcsolatot, ő a mai napig utál engem, de ez van, nem kellene ennyire keresztbe tenni egy párkapcsolatnak. Én a helyedben leülnék a barátoddal és elmondanám az őszinte véleményem az egész dologról. Az a baj, hogy ha már egy ilyen szinte semmit érő dolgot nem tesz meg érted, akkor nagyobb dolgokat se fog és rengeteget fogtok veszekedni...
2017. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég aggasztó a párod viselkedése.

Én tennék azért egy próbát, hogy vagy változtat, vagy tönkretette a kapcsolatot, és ha nem változtat rövid (!) időn belül, inkább hagynám, hadd próbáljon mást hülyíteni.

A válaszai is elég tahók.

2017. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!