Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ezt elmondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt elmondani? Vagy jobb, ha ezt magamban tartom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, holnap ledz a második randink. Egyszerűen csak annyit tudok mondani, h egymásnak lettünk teremtve. Ezt ő is pontosan így gondolja. Már most olyan, mintha ezer éve ismernénk egymást.

Van viszont nekem egy titkom, 1,5 évig voltam szingli, amit ő tud is. Azt viszont nem, h ez idő alatt párszor jártam prostituáltnál. Nem az útszéli fajtából, hanem a szobás csajoknál. (rosszlanyokponthu)

Attól nem félek, h elkaptam ott valamit, hisz ezek a csajok profik...

Csak attól félek, ha elmondom kiábrándul belőlem.

Nőktől kérdem, lehet erre esély? Ti hasonló szituban kiábrándulnátok?

Van értelme ezt elmondani neki, vagy nem éri meg a kockázatot?

Férfiak, ti elmondanátok a helyemben?

Egyébként a lányt netről ismertem meg, egy társkeresőről? Én 25 ő 24

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. febr. 20. 18:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%

Én kiábrándulnék és megundorodnék örökre.

Sajnálom, de kizártnak tartom, hogy olyan férfi legyen nekem teremtve, aki ilyet csinál.

Az én párom kb. 3 évig volt szingli és még szexkapcsolatba se menekült, mégsem süllyedt ilyen mélyre.

Nálam ez kizáró ok lenne. De a csajnak joga van tudni, és ha valóban egymásnak vagytok teremtve akkor vállrándítással elintézi és ennyi.

2017. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem abrandulnek ki, de ez nem garancia arra, hogy az adott lany sem.
2017. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
45%

Nem érdemes elmondani szerintem, már abból is kiindulva amit első írt. Mikor már együtt vagytok onnantól vagy számon kérhető. Amúgy a nők is csinálják ezt, csak ők meg tudják oldani ingyen, úgy híják egyéjszakás kaland. :D

30/f

2017. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
48%
Azért, ha szétnézel, kb hány nő űzi ezt a szakmát és jól megélnek belőle. Nem csak ők, hanem a rájuk épülő emberek is, akkor azért igen sok pasi megfordul náluk. Szerinted, hágy pasi dicsekszik el vele a párjának, barátnőjének??
2017. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
59%
Ha en lennek a lany, akkor inkabb ne tudjak rola, mert olyan szinten megundorodnek toled, hogy hiaba kedvelnelek, egy ujjal nem nyulnek hozzad sehol, mert folyton az lenne a fejemben, hogy egy retkes rinya is ott kotoraszott "korulotted". De az adott lanyt te ismered. Esetleg probalkozhatsz puhatolozni nala.
2017. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%
Nálam is a megundorodás játszana, viszont ha együtt lennétek egy ideje, és akkor derül ki a dolog, elszólod magad, hasonló, az sokkal rosszabb lehet.
2017. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Érdekes a két nem teljesen különböző gondolkodása.

Azt még el szeretném mondani az itt válaszoló hölgyeknek, h ezek a csajok akiknél jártam, tényleg "normális" nők. Ezt úgy értem, h tiszta, sőt néhány már szinte mániásan tisztaságmániás. Tudják, h mit csinálnak és itt most az óvszer használatra és egyéb ilyen dolgokra gondolok. Ha az úton látnátok őket (és igen volt h össtefutottam velük pl a tescóba) egy szép, illedelmes okos nőknek gondolnátok őket. Nem pedig prostinak.

Ezzel nem magam vagy őket akarom védeni, de így van. Az sem véletlen, h ilyen sokan járnak hozzájuk.


Nyilván még nem ismerem annyira, h kikövetkeztessem a reakcióját.

Én nagyon lelkiismeretes vagyok, és ez nagyon foglalkoztat engem.

2017. febr. 20. 18:36
 8/36 anonim ***** válasza:
72%

Engem nem zavarna. Az is a párom múltjához tartozik és én örülök, ha beavat a féltett titkaiba.

Biztosan nagyon le leszek pontozva, de bevállalom a véleményem...

Én amondó vagyok, ha a kapcsolatunk egy nehéz időszakban van, amikor valamiért miattam nem megy a testiség, akkor inkább keressen a párom egy ilyen nőnél némi pillanatnyi boldogságot, minthogy szerelembe essen valakivel a hátam mögött. Igen, a megcsalás az megcsalás, de sokkal könnyebbén dolgoznám fel a csupán testi megcsalást, mint a lelkit (avagy testi-lelkit). Nem útszélikre gondolok és nem havi szintű botlásra, de remélem átmegy a mondanivalóm...


Vagyis, ahogy az itteni válaszok is tükrözik, a párodon múlik, hogy ő hogy reagál. Ha rizikósnak érzed, akkor inkább hallgass róla. Én szeretem a páromat és elfogadnám ezzel együtt. Sőt, még ki is faggatnám hogy működik egy ilyen alkalom. :)

2017. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
61%

Menj el vért adni. Ezzel jó teszel másokkal, illetve a levett vért csomó mindenre szűrik. Ha valamit elkaptál, így kiderül.

És a heledben nem lennék abban biztos, hogy nem kaptál el semmit..

2017. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
27%
Én nem értem, hogy mi van ebben, amitől meg lehet undorodni.
2017. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!