Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egyszerűen kiborító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszerűen kiborító a helyzet, szerintem játékfüggő a párom. Hogy lehetne tolerálni ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Állandóan csak a lövöldözés meg az erőszakos párbeszéd meg a verekedés stb. stb. hangja hallatszik a háttérben, folyamatosan, mikor nem dolgozik. Ha nem játszik valamivel, akkor arról néz videókat, ahogy mások játszanak (egyáltalán mi ez???). A lakásban egy szoba van, szóval én is kénytelen vagyok ugyanezt hallgatni, de az sem a legjobb megoldás, hogy fejhallgatót vesz fel, mert akkor nem lehet hozzászólni egyáltalán. Éjjel is nehezen alszom el így, mert későig gépezik.

Ez normális egy felnőtt férfinál? Ilyenkor nem lehet beszélgetni vele, ha hozzábújok sem igazán reagál mert "nem lehet lestoppolni", a kaját is a gép elé viszem, csak akkor eszünk együtt, ha melléülök a kanapéra én is, a konyhába nem jönne ki. Mit csináljak? Már többször kértem, hogy gépezzen kicsit kevesebbet, de azt mondja, neki ez a hobbija, nem jár el haverokkal sörözni, ő helyette ezt csinálja - ez alapvetően igaz... ezt el kellene fogadnom? Törődjek bele, hogy ő ilyen?


Ezen kívül aranyos velem, ha néha kimozdulunk, vagy sikerül valami olyat találni a tévében, ami mindkettőnket érdekel, jól érzem magam. Csak ez a számítógépezés megy már az agyamra.


2017. febr. 20. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Játszál néha te is
2017. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mások tapasztalatait is szívesen olvasnám, hogyha voltak hasonló helyzetben, legyen szó bármelyik félről.


Köszönöm a válaszaitokat! :)

2017. febr. 20. 18:41
 3/20 A kérdező kommentje:
Én elég nyitott vagyok, próbáltam is odaülni mellé és nézni, kérdezgetni hogy mit miért csinál a játékban, de túl sok örömömet nem lelem benne, hogy az űrlények hogyan szállják meg a földet pl.
2017. febr. 20. 18:43
 4/20 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy játszál mert menőnek számít a gamer világba és neked is tetszhetne a másik dolog hogy mindenkinek vannak rigojái szerintem ez elég lightos járj el néha egyedül vagy a batarátnō családoddal
2017. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Menőnek számít ha a barátnőd veled játszik úgy èrtem a menő alatt klasszat értek
2017. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk battlefield vagy cod az nem csajjos de jatszatok valami coedukáltabbat
2017. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, csak amikkel ő játszik nekem kicsit túl erőszakosak :( Biztos lenne, ami érdekelne engem is, csak emellett szeretném, ha több időt töltene velem vagy mellettem, mikor nem megy a számítógép.
2017. febr. 20. 18:59
 8/20 anonim ***** válasza:
Neked kell megoldanod én manapság eleg sok időt töltök egyedül nem olyan rossz az kirándulsz làtod az embereket kicsit tudsz töltődni és te szabod a szabályokat hisz ha már neked nemet mondtak kétszer nem fognak
2017. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%

Ezt te "felnőtt férfinak" tudod nevezni???

Vele vagy együtt??

Nem csak neki,de neked is komoly problémáid vannak.És ezt most nem sértésnek szánom...de komolyan egy ilyennel mit lehet kezdeni????

Te jóisten......inkább megyek iszok egy whisky-szódát...

2017. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

első körben, tojnék rá:

nem vinnék kaját

ha nem tudnék aludni, kihúznám a falból a gépet

nem jön vele sehova? akkor megyek egyedül


ja és költöznek de gyorsan

2017. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!