Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha barátnőtök egyik régi viszonzatlan szerelmlvel szeretne találkozni?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm pár hónapja vagyunk együtt. 2 éve eléghé szoros barátságot ápolt egy sráccal. 1 éven át mindent megosztottak egymással. Szerelmes volt a bnőm, de messte laktak egymástól. Egyszer látták egymást. 2év után újrataliznának.

2017. febr. 20. 22:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A srácot nem ismerem, csak kéoen láttam. Első szerelme colt a barátnömnek. Nagyhatású alak. Féltékeny vagyok és fékek hátha elhóditja. Akkoriban a srác nem akarta távkapcsolatot. Most már csak 15 perc vonatút van köztük.. mit tegyek?
2017. febr. 20. 22:43
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mennék vele
2017. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden jót és élvezetes talit kívánnék neki.
2017. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretné h vele menjek, mert csak vele szeretne lenni. Bizzak benne. Sosem megy sehova, sulin ás munkán kivül..

22 évesek mimdketten

2017. febr. 20. 22:48
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

ez nagyon nehéz kérdés, én is féltékeny lennék a helyedben.

Megmondom őszintén, ha a barátomat ennyire bántaná, hogy a volt szerelmemmel találkozzak, akkor nem találkoznék vele.

De amúgy sem találkozgatok exekkel, mert minek.

Mindenesetre a barátnőd ha menni akar, menni fog. Ha úgy alakul, hogy a másik fiút szeretné, úgysem tudod visszatartani.

Te kifejezheted, hogy téged zavar és bánt ez az egész, de ha ő ezt nem veszi figyelembe, abból te is levonhatod a konzekvenciát.

2017. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Menjen nyugodtan viszont utána nem lenne már a barátnőm. Örülj hogy most derült ki ez és nem később.
2017. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen téren hajthatatlan vagyok. Mivel ő szeretne talizni a csávóval és nem az van, hogy belemegy, mert a srác erőlködik- feltételezem, így elengedném, de utána már nem látnám szívesen. Nem sakkjátszma a kapcsolat, hogy taktikázzunk ide-oda, most hova és mit kéne lépnem, mit csináljak, mit ne csináljak stb. Szóval felejtős a nő.
2017. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy reagálnék? Kétségbe esnék! Megkérdezném, hogy visszajön-e. Azután bizakodnék, és amikor visszajön, komolyan beszélnék vele, hogy mit akar, hogy ne játsszon veled.
2017. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen komolyan gondolkozni kell? Foleg, ugy, hogy par honapos a kapcsolatotok? Mielott elmegy, kozold vele, hogy nem kell vissza jojjon.
2017. febr. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd ha el akar menni és találkozni azzal a fickóval, akkor te mint jelenlegi barát, leginkább csak pótlék voltál.
2017. febr. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!