Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elégedjek meg annyival, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedjek meg annyival, amit Tőle kapok vagy lépjek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk csak együtt a pasimmal, szóval ilyenkor lehet, hogy még nem kellene hasonló kérdéseket feltennem.

Már most úgy érzem, hogy teljesen belezúgtam, és ezt ő is minden nap elmondja, meg azt is, hogy szerencsésnek érzi magát, hogy én vagyok neki. Kicsit mégis egyoldalúnak érzem kettőnk kapcsolatát, mert általában mindig akkor érintkezünk, beszélünk, amikor neki jó. Én tulajdonképpen mindig ráérek neki, sosem mondom azt, hogy most nem alkalmas, még akkor sem, ha pl. a barátaimnál alszom. Ritkán, de van olyan nap, hogy nem keres, és ilyenkor biztosan érzem, hogy nem örülne, ha felhívnám. Szóval tudom, hogy jóval több energiát tudnék tenni ebbe a kapcsolatba, de még nem érzem ugyanezt a másik oldalról. Viszont így belül vívódok, hogy vajon én vágyom-e túl sokra vagy már az elején nem oké valami.

Véleményeket köszönöm.


2017. febr. 21. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát odáig még stimmelt, hogy te sosem mondod hogy nem érsz rá, ez csak habitus kérdése, te hagyod magad vinni az árral, új szerelem, ő meg kicsit kimértebb, óvatos a változásokkal.

De.

Aztán írtad hogy vannak napok mikor egyáltalán nem keres.

Ez már nem oké. Egy üzenet se, egy hívás sem? Ez nem okés. Nem a haverja vagy, akivel nem gáz ha nem dumálnak minden nap. Sem egy családtagja. A szerelme vagy, akivel alap, hogy minden nap keressük a kontaktot!

2017. febr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. febr. 21. 02:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Mekkora szerncsésenk érzi magát,hogy te vagy neki. Ez ilyen tipikus vadító duma. Hát még ha közben nem is nagyon zaklatja magát, hogy beszéljen a bnőjével. Tart valamire.Amúgy meg tudja, hogy így rá vagy állva, már most. Egy kicsit hagyni kéne, hogy ő is kaparjon utánad.
2017. febr. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még nem adtam oda magam neki, ha ez számít valamit.

Nehéz "taktikázni", hogy ne adjak túl sokat magamból egyelőre.

2017. febr. 21. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:

"Aztán írtad hogy vannak napok mikor egyáltalán nem keres.

Ez már nem oké. Egy üzenet se, egy hívás sem? Ez nem okés. Nem a haverja vagy, akivel nem gáz ha nem dumálnak minden nap. Sem egy családtagja. A szerelme vagy, akivel alap, hogy minden nap keressük a kontaktot!"


Ehhez azért hozzátenném, hogy ez emberfüggő, nem mindenki igényli a mindennapos kapcsolattartást és nem kellene abszolút igazságnak és normának beállítani egy szubjektív témát. :)

Előfordulhat, hogy valakinek rosszabb napja van vagy elég sok minden összejön, amikor nem akar még a szerelmével sem beszélgetni. Mi távkapcsolatban kezdtük a kapcsolatunkat és olykor bizony simán előfordult olyan is, hogy 3-4 napig egyáltalán nem beszéltünk és ezt egyikünk sem kifogásolta. Azóta is együtt, rég házasok vagyunk és a mai napig van olyan, hogy ha pl. egyikünk elutazik, akkor nem beszélünk 1-2 napig. Nekünk ez így tökéletes, más pedig lehet megbolondulna tőle, nem vagyunk egyformák.


Kérdező, neked azt javasonlám, hogy egy adandó alkalommal ülj le vele és beszéld ezt meg vele, az őszinte kommunikáció náha csodákra képes. Egyáltalán nem szégyen, hogy vannak igényeid és ha valami zavar, érdemes megbeszélni. Ha egy ilyen kérdésben sem tudtok megegyezni már az elején, akkor elgondolkodnék a folytatáson, de előtte mindenképp megpróbálnám kideríteni, miért van ez így és mit lehet tenni, hogy javítsatok rajta.

2017. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5:

Köszönöm szépen a válaszod.

Mi is távkapcsolatban élünk, de ez egy hónap után nem is lehetne nagyon másképp.

Nekem fura volt az elején, hogy ő nem olyan, mint az eddigi pasik az életemben, akik óránként írtak vagy hívtak. De akkor és úgy nem is tudtam a dolgaimra koncentrálni.

Tegnap pl. egész nap semmi, majd lefekvés előtt ráírtam, hogy jó éjt. Erre felhívott, és a beszélgetés abba az irányba ment, hogy megkérdezte, mik a jövőbeli terveim, tudnék-e az ő országában élni és dolgozni.:-)

2017. febr. 21. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor egyszerűen nem az a "pötyögős" típus. :) Én meg tudom érteni, mert én is ilyen vagyok amúgy. Korábban nekem is voltak olyan exeim, amilyenekről te írsz (óránként írogattak stb), számomra az teljesen fojtogató volt. Viszont amikor megismerkedtem a férjemmel, tiszta felüdülés volt a hozzáállása a dologhoz - inkább hétvégén Skypeoltunk egy hosszabbat, minthogy hétköznap napközben üzengessünk egymásnak.

Szerintem simán meg fogjátok tudni beszélni (bár ezt inkább személyesen jobb lenne), addig pedig ne keseredj el :)

2017. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem az a pötyögős fajta, az biztos, de ha ez az egyetlen "hibája", akkor boldog nő vagyok.:-)

Igen, mindenképp személyesen szeretnék Vele és minden másról is beszélni, ami nem a szokásos napi "mizu" kérdésköre.

Erre pontosan 2 hét múlva kerül sor.

2017. febr. 21. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Tetszik a hozzáállásod és drukkolok, hogy mindent sikerüljön tisztáznotok :)
2017. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked.:-)
2017. febr. 21. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!