Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az exem hogy állítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt, ó bepasizott, megcsalt, hazudott, stb. Én kidobtam és nem foglalkozom vele. Gyűlölöm. Lett egy új párom akivel boldog vagyok, egy hete el is jegyeztem. Azóta zaklat az ex. Gondolom nem tudja elviselni ezt. Mit tegyek vele? Nem akarom hogy a kapcsolatom rovására menjen .

2017. febr. 21. 07:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan zaklat? Ne reagálj rá,tiltsd mindenhonnan.
2017. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Mindenhol tilva van. Közösségi téren írkál olyat, hogy szerencsétlen korcs, meg ilyenek.
2017. febr. 21. 07:59
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Zárd ki az életedből, tiltsd le minden honnan, beszél ismerőseiddel, tudjanak a helyzetről, hogy őket se tudja befűzni. Nem kellemes dolog ilyen privát dolgokat kiteregetni, de néha muszáj, mert enélkül mások pusztán jó szándékból is képesek bekavarni.
2017. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosísd a párosban, hogy te nem foglalkozol az exel,csak hogy tudja nem áll szándékodban visszatáncolni hozzá.Majd hagyd hogy zaklasson és ne foglalkozz vele semmilyen szinten.Csinálj úgy mintha nem is zaklatna.Bonyodalomhoz,vitához 2 ember kell.Ha nem reagálsz semmilyen tettben,elhatárolódsz kívül-belül,akkor max saját magával tud szarakodni. Akkor egy idő után abbahagyja,mert nincs hallgatósága ehhez.Egy kicsit meg akarja keseríteni az életed,de ha tényleg mindannyiszor úgy teszel mintha mi se történne,abbahagyja,nem 2 nap után,de majd igen(felhív,vagy ír pl nem válaszolsz vagy felveszed a telefont es minden szo nelkul leteszed,de nem is érdekel ha 100 nemfogadott hívás van a telódon,de az sem idegesít és nem mutatod h ideges vagy ha az utcán vár meg valahol,csak nem szólsz).Közömbösség kívül -belül.
2017. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Eddig is az volt, nem foglalkoztam vele. Tegnap elkövettem azt a hibát, hogy válaszoltam egy írására ahol szerencsétlen korcsnak nevezett. Ez azért sértő volt egy olyantól aki megcsalt, hazudott, hülyének nézett. De egy csúnya szót nem mondtam neki. Csak azt, hogy önmagát minősíti, és hogy pont olyantól vicces a vélemény aki belülről rohad szét a sok hazugságtól. És hogy szórakoztat a vergődése. De azt vette észre, hogy minél jobban nem foglalkozom vele, sőt lazán kezelem, annál durvább lesz.
2017. febr. 21. 08:12
 6/35 anonim ***** válasza:
Már csak azért is,mertbaz ilyen beteg kis nők abból építkeznek,ha tudják hogy te totál tönkreteszi a mapid.De ha azt mutatod nem érdekel akkor annyi.Az se érdekeljen ha a haverjaidat is megkeresi,majd ők azt csinálnak amit akarnak.Nem mondom h egyszerű.de mivel feljeleteni felesleges,ezért sztem ez a megoldás.
2017. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezzel akarta elérni hogy végre válaszolj,és sikerült is.Te meg jól felcseszted magad,érthető.Nah ezt kell megállni legközelebb,mert most adtál ezzel neki megint egy jó nagy löketet.
2017. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem foglalkozom vele akármit ír. Csak erősen bántja az igazságérzetemet. Tudom hogy csak arra vár, hogy provokálni tudjon, ezért csinálja. Viszont zavar hogy sérteget, mert semmi oka rá. Én nem foglalkoztam vele eddig sem.
2017. febr. 21. 08:23
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell belül is közömbösnek lenni.Te tudod hogy nincs rá oka,(valószinű mas is)az bőven elég,nem kell nekibizknygatnia.Most azzal amiket válaszoltál nekinhatlams "boldogságadagot "kapott.Neki nem kell bizonygatnod semmit.Nagy teher egy ilyen aljas nő,és értem h nehez,es megállod,de elpattan a húr néha,ő meg csak erre vár.Ezért kell kitartóan tenni rá.
2017. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nehéz helyzet, sajnos van benne tapasztalatom, szinte ugyanilyen helyzetben voltam mint te.

Ha hagyod az egészet, akkor azt fogod észrevenni hogy -ha elég kitartó- szép lassan mindenkit ellened/ellenetek hangol, mert sajnos az emberek nagyon könnyen ámíthatók, egy kellően megható siránkozásra hevesen tudnak bólogatni anélkül hogy belegondolnának, vagy tudnák hogy VALÓJÁBAN mi is történt.

Mondhatnád hogy nem érdekel a környezet, de nem így van. Azért amikor egyre több ember szemében a megvetést látod (ráadásul alaptalan dolgok miatt), az nem kellemes érzés.

Másrészt azért néha meg tudja karcolni az ember önbecsülését egy-egy gusztustalan mocskolóds, amikor azt érzed ezt már nem hagyhatod.

Szóval ha hagyod az egészet, lehet hogy csak elhatalmasodik.

Viszont ha reagálsz, az csak olaj a tűzre, megörül hogy végre partner vagy neki ebben a dologban, és még jobban fellángol a gyűlölködés.

Nálam csak az idő hozott enyhülést. Bár még a mai napig megy a hátam mögött a szövetkezés, mocskolódás, de már olyan szinten amire tudom azt mondani hogy nem érdekel mert nincs gátló hatása az életemre.

Egyedül csak akkor szoktam neki visszaírni egy higgadt hangvételű mégis igen határozott levelet, amikor a páromat vagy a szeretteimet minősíti, bántja. Na ezt nem vagyok képes eltűrni, szó nélkül hagyni, senkinek.

2017. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!