Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még lehet ezen javitani vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet ezen javitani vagy már nincs semmi értelme?

Figyelt kérdés

A párommal egy ideje együtt vagyok, tudtommal nem csalt meg, de sokszor hibázott.... anyósom őmindenhogy a párom ex barátnőjét szeretné menyének...engem kifejezetten utál ( ő mondta a páromnak én a másik szobából hallottam, nem hallgatóztam nyitva volt az ajtó és be lehetett hallani) és mikor megkérdeztük hogy mi baja van velem azt mondta semmi...anyósomon tuljutottunk ott éltünk egy darabig együtt de elmentünk albérletbe. A prolémák még akkor kezdődtek mikor anyósomnál laktunk. Egy gépen dolgoztunk és a gépen láttam hogy a rosszl*ny*k pr*sti oldalon regisztrálva van a párom és kb 50 üzenetet láttam hirtelen amiben ő irta a "hölgeményeknek" hogy mennyi lenne egy óra és hogy a közeljövőben meglátogatná őket...elsőre tagadta pedig mondtam h látom ott a neved minden. és akkor beismerte és azt mondta hogy ne gondoljak semmi rosszra csak kiváncsiság volt benne...kb 4 éve mikor szakitottak az exbarátnőjével akkor regisztrált...oké ezt átbeszéltük feldolgoztam. Pont mielőtt mi összejöttünk volna az előtt volt egy dugó barátnője csak arra....és vele még 3 hónapig az összejövésünk után is beszélt és akartak is egyszer találkozni de nem jött össze nekik mert a párom elfelejtette ( tipikus) . és a bizalom elillant azóta szinte keresem azt hogy mikor csal félre...ugy éreztem pár napja hogy nem birom tovább szomorú voltam nem volt kedvem semmihez így azt mondtam legyen vége nem birok benned bizni. ( egyébként még néha néha rajtakaptam egy pár hazugságon) Nem vagyunk már gyerekek szóval ez nem egy gyerekszerelem...eddigi kapcsolataim közül vele volt legjobb nagyon fiyelmes udvarias volt velem mindig azt nézte hogy nekem és kettőnknek mi a jó. mikor kértem h költözzünk el mert az anyósom folyton folyvást leszólta a főztöm mindenbe belekötött hogy mégis hogy vasalok takaritok stb. akkor is egyből értette hogy miért...és bele is egyezett. és most ugye külön élünk mindketten szülőknél vagyis én a nagyszüleimnél, mert az én anyám jobbra apám balra ment és leraktak középen a nagyszülöknél még 3 éves koromba. és aztán találkoztunk és megbeszéltük hogy nagyon sajnál mindent és nem igy akarta a dolgokat és tényleg bántja amik történtek.... kibékültünk mindkettem én 23 vagyok ő pedig 25 éves..és mondta hogy egy ideig az összeköltözést ne erőltessünk hanem nyugodjunk meg stb. Azt mondta neki szüksége van egy kis "szabadságra". Pl: haverokkal menni az edzőterembe, beülni pasis estére stb. ( miutén elköltöztunk nem tudtak ezek megvalósulni mer 50 kmre költöztünk) És nem tudom hogy mit tegyek így hogy nincs mellettem nem tudom mit csinál hogy van igy aggódom nem ehhez voltam szokva az elmúlt évekbe...nem tudom hogy kivel találkozik és ugye ahogy irtam mindig keresem az arra utaló jeleket hogy valami olyat tesz ( megcsalás). És próbálok benne bizni és nem szólok neki semmit tudja hogy nincs bizalom de nem mondhatom azt mindig h kivel voltál merre stb mert az tönkre tenné végleg a kapcsolatot...de igy hogy azt mondta szabadság kell neki és az összeköltözéssel várjunk még igy nem tudom mit gondoljak.


Nagyon örülnék pár tanácsnak.



2017. febr. 21. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, ez az első kapcsolatom, ami komoly és most érzem egyedül, hogy szerelmes vagyok. Egy éves kapcsolatról van szó, közel egy évesről, nem hinném, hogy meg kéne fogadnod egy ilyen ember tanácsát, de: egy pali nem regisztrál be csak úgy valahova, ha mégis megteszi, akkor nem jár vissza többször, akár naponta és nézelődik rajta, főleg nem rosszlányokon... Felejtős a történet, Én ezek után kinézem belőle, hogy férfik*rválkodik, ne haragudj...
2017. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem járt vissza rá. Csak annó pár éve regisztrált és irt is "nőknek". De amióta velem van nem láttam hogy lenne arra utaló jel hogy fent tartaná onnan bárkivel a kapcsolatot. És egyszer volt hogy belépett arra az oldalra és akkor törölte le magát.
2017. febr. 21. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor nem tudom ne haragudj. Mindenesetre az, hogy hirtelen valaki a párja helyett inkább a haverokkal akar lenni és beül 1-1 pasis estére meg az edzőterembe, Én azt is furának találom..
2017. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy vagy képes kapcsolatnak nevezni ezt a rossz viccet, amit leírtál. Ennek már eddig sem volt értelme, mi az istenért akarsz egy szartengert megjavítani?

Nincs köztetek bizalom (egy ilyen szánalmas k-rvapecérben tényleg lehet megbízni), anélkül mi értelme van? Teljesen palira vesz ez az alak.


"beismerte és azt mondta hogy ne gondoljak semmi rosszra csak kiváncsiság volt benne" - És te ezt elhitted? Most ennyire naiv vagy, vagy ennyire buta?

"vele még 3 hónapig az összejövésünk után is beszélt és akartak is egyszer találkozni de nem jött össze nekik mert a párom elfelejtette" - ebből is ki tudta magát magyarázni?? Mondd, tényleg semmi önbecsülésed?


Eléggé utálhatod magad, hogy egy ilyen gusztustalan alakkal büntetnéd magad még tovább. Ne legyél már egy ilyen akaratgyenge lábtörlő és tedd ki a búsba.


Mellesleg egy megbízható, normális embernél teljesen alap, hogy szeretne néha elmenni valahová külön és nem kell rosszra gondolni, de a kedves selejt párod egyáltalán nem tartozik ebbe a kategóriába. Ha lenne egy kis eszed, már az első ilyen húzásánál kitetted volna, de legkésőbb a másodiknál. Tényleg olyan pasi kell, aki nem szeret (maximum azt mondja), nem tisztel és teljességgel megbízhatatlan? Nagyon szomorú, hogy idáig süllyedtél.

2017. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Krisztus az úrban... ha ez a kalap szar a legjobb kapcsolatod, akkor a tobbibe inkabb bele sem merek gondolni. Te ugy vagy altal b***szva a palankon, ahogy a kedves uriember nem szegyell teged altal b***szni. Csak azert nem ment felredugni, mert elfelejtette? Es meg benned ilyen kerdesed vannak, amiket ide feltettel? Kapjal mar az agyadhoz, legyszives!
2017. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is tudod a választ. Akár megcsalt/megcsalna akár nem, te nem vagy biztos a hűségében és nem is leszel. Ebből csak idegeskedés, depresszió, veszekedés, őrjöngés lehet a későbbiekben.

Volt nekem is olyan barátom aki miatt folyton aggódnom kellett, pedig tudtommal nem csalt meg soha, csak komolytalanabb volt. Nehéz volt elszakadni tőle, mert első komoly kapcsolat volt, de aztán megléptem, és hihetetlen megkönnyebbülés volt, idővel pedig megtaláltam azt a férfit aki miatt nem kell aggódnom, ha elmegy nélkülem sörözni.

Fiatalok vagytok még, nem kell erőltetni az együtt maradást. Én úgy gondolom a barátod se akarja igazán ezt a kapcsolatot már, csak nyuszi megmondani neked, hogy mennyire bizonytalan.

A jó kapcsolat akkor van, amikor mindketten bizosak vagytok benne hogy a másikkal akartok lenni.

2017. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát a régi dolgok, hogy 4 éve vagy mikor regisztrált arra a szennyre, meg hogy találkozott egyszer (majdnem) azzal a csajjal, az most így évek múlva azt mondom inkább, hogy ez tök mindegy.. Ez nem is számít már.


Ami viszont igen, ahogy jelenleg áll a kapcsolatotokhoz: kis szabadság kell? Mert összeköltözve nem tud lemenni edzeni a haverokkal meg ilyenek, vagy mi? Dehogynem. Ha én szeretem a párom, akkor szeretnék vele lenni, és bizony együtt lakni.

ÉS a másik nagy gond, az a bizalom hiánya, amivel lássuk be, ezzel nem segít, hogy felépüljön..

Nem jó ez így.


Egy jó kapcsolatban a szabadság meg van akkor is, ha együtt laktok eleve, ez hülye és gyáva duma.. Ne hidd el. A bizalom is a kapcsolat alapjai között van..

Fiatal vagy még, ha így áll hozzád, engedd el, nem szabad komolyan venni, amíg ilyen.

25N

2017. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod nem mond igazat :( , reggebben regisztrált de kap üzeneteket , ott vokt a gépen és láttad is, biztos volt ott dátum is?!

Láttad?

Ez is fura!!

A második az hogy nem szeretne költözni, mert akkor várnad haza és igy azt mond amit akar.

Komoly kapcsolatot nem akar az biztos, de az egyutlet veled az igen.

Szerintem becsap téged.

2017. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rendbehozni és javítani mindkét félre szugseg van, ő akar változni?!

És meg is kell tartani az.

Szerintem te a 23 l éveddel sokkal komolyabb vagy mint a barátod 25 f, évesen.

Kiváncsi volnék ha azt mondanád neki hogy vége, elvégre külön éltek.

Dobd föl neki , mit szól? Akkor kiderül hogy szeret és mennyire kíván téged.

Sok sikert!!:)

2017. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyuci győzött, ez van.

Lépj tovább, ne erőltesd az összeköltözést, neked is kell egy kis szabadság, hátha találsz hozzád méltót közben.

2017. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!