Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felti a kicsi fiat?

Figyelt kérdés
Egyutt lakunk parom szuleivel es folyton a mi szobankban lebzselnek. Ejfelkor is alig akarnak kimenni, mert az a nappali igazabol ott szeretnek lenni. Foleg az anyos. Egyszeruen levakarhatatlan. Tuti feltekeny, nem birja elviselni hogy ne jojjon be hozzank.
2017. febr. 21. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Csak azert mert a nyakukra koltoztetek, meg nem kotelesek megvaltoztatni a szokasaikat a sajat otthonukban.
2017. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Koltozzetek el!
2017. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ott van meg ket szoba. Nem igaz hogy az nem eleg nekik. Pont oda akarnak jonni ahol mi vagyunk. Nehogy nyugtunk legyen. Ez szerintem beteges. Normalis szulo orul ha van parja a gyerekenek es nem marja el tole ilyen huzasokkal. Es teret ad nekik,nem csimpaszkodik rajuk.
2017. febr. 21. 13:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha van még két szoba, akkor miért ott vagytok ami funkcióját tekintve nappali ?

30/f

2017. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor csereljetek szobat valamelyikukkel.
2017. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, orul az ember, ha parja van a gyerekenek, meg szuper dolog a szerelem, de annak mar nem nagyon szoktak orulni, amikor a boldog par a nappalijukban kepzeli el kozos, "felnott" eletet.
2017. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A haloszobajuk van meg meg egy kis etkezo meretu szoba. Oda nem tudnank bekoltozni. Azert vagyunk nappaliban mert ott van agy. Nekik meg az asztal amin enni szoktunk. Megszoktak hogy ott vannak vagy nem is tudom miert jo ott,de ha cserelnenk akkor se lenne nyugtunk az fix.
2017. febr. 21. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem erre celoztam. Hanem arra, hogyha felnottesdit akarsz jatszani, akkor azt ne anyuka nappalijaban tegyetek, hanem a sajatotokban (ha alberlet, ha mas), plane amikor ez lathatolag zavarja oket...
2017. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Eleve nem költöznék be senkinek a nappalijába, nem aludnék ott, ahol ők ebédelnek, tévéznek, élik a mindennapjaikat. Ha olyan a lakásuk, hogy tudnak biztosítani egy külön szobát, kizárólagos használatra, akkor talán, egy rövid időre, de akkor sem szívesen.

És fordítva is igaz. Nálunk két hétig aludt a nappalinkban külföldi vendég, de már a második héten kezdtem megveszni attól, hogy nekem kell a hálóban, meg a konyhában gubbasztani, hogy őt ne zavarjam.

2017. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lehet nem tehetnek mást, minthogy ott lakjanak...
2017. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!